Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 166 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λαρα ....ενα ονομα με αμφιλεγομενα σχολια στο παρελθον. Γραφει την ιστορια της στον χωρο κ τωρα πλεον ειναι εδω ως το καλυτερο μωρακι στην πρωινη ζωνη!Κουλ
Μπηκα με το απλο των 40€. Περιμενα το μωρο ...ωσπου καποια στιγμη μπαινει μεσα και αναφωνησε " μονο εσενα δεν περιμενα να δω"!Ματάκι Στα προκαταρκτικα το μωρο αφεθηκε στα χαδια μου κ στα πεταχτα φιλακια μου στο πισω μερος της,που ειναι θεσπεσιο!Γλώσσα Παραλληλα οποτε μπορουσε μου πιανε το εργαλειο που ηταν ακομα στο μποξερακι. Της τον βγαζω...σηκωνομαι ορθιος στο κρεβατι και μου ξεκιναει μια πιπα αριστουργημα.Γλώσσα Να με κοιταει ,να τον παιρνει ολο καποιες στιγμες κ εγω να αναστατωνομαι εντονα!Προσκύνημα Μετα απο ολα αυτα την στηνω ιεραποστολικα...αρκετα συμμετοχικη, με πολλες παραλλαγες σε αυτην την σταση και να θαυμαζω το προσωπακι της που γουσταρε εντονα!Γλώσσα Αλλαξαμε σε cowgirl... Μας τα πηρε ολα σιγα σιγα!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Εξαιρετικο μωρο η Λαρα. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2017
Όνομα κοπέλας
Λάρα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.654
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Tetsuo, Terrano και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2017
Μ' αυτή την κριτική επιβεβαιώνεις ότι είσαι ένα πραγματικό αυτιστικό,πιστεύω ούτε εσύ ο ίδιος άμα την ξαναδιαβάσει δεν θα βγάλεις άκρη...Χμμμ;
23 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρέπει να είχε πιει...ουτε εγώ έβγαλα άκρη...αυτιστικο μας είναι...
23 Νοεμβρίου, 2017
Οταν λες μας τα πειρε σιγά σιγά τι εννοείς?.
23 Νοεμβρίου, 2017
Ο ρυθμος που εδωσε στο τελος ηταν ο ορισμος του στραγγιγματος! Γλώσσα
01 Δεκεμβρίου, 2017
ωραιος μπουχε. Ασε τα αυτιστικα να μην καταλαβαινουν. Ναι!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5