Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 396 10
Sex Studio 331461
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τί το θελα κ πήγα.. Λύπη
Ρώτησα τον Κώστα Κάστορα(kostkast),δεν φταίει αυτός,ἐτυχε κ έπεσα στην περίπτωση.

Βλέπω πιτσιρίκα με σιδεράκια κ μικρή κ είπα ας περάσω.
Η υπηρεσία με είχε στο σαλόνι κ μου λέει περίμενε θα βγεί σε 20 λεπτά είναι σε πρόγραμμα,ΟΚ ας περιμένω λεω κ γώ.

Βγαίνει,την βλέπω,με βάζει δωμάτιο κ μου λέει περιμένει ήδη ένας άλλος,θα κάνει το πρόγραμμα κ θα ρθει σε σένα.
Για απλό πηγαίνει;Όχι για χαλαρό 50ευρώ πάει,μου κάνει η υπηρεσία Κεφάλι σε τοίχο!
Καλά..θα περιμένω σαν τον κούκο άλλο ένα 20λεπτο μέσα στο δωμάτιο.

Εμφάνιση ΟΚ,ωραίο στήθος,κώλος όχι ζουμερός όπως προτιμώ.
Φιλιά κ τέτοια δεν έδωσε κ πάλι καλά στην προκειμένη περίπτωση γιατί όπως πλησίασα στο στόμα της,αναδυόταν μια χυσίλα Money Mouth άααλλλο πράγμα
Κεφάλι σε τοίχο!

Η μπόχα υπερκάλυψε την όποια εμπειρία μου,οπότε ότι κ να προσπαθώ να θυμηθώ..χάλι μαύρο Λύπη
Όταν την ξάπλωσα κάτω για να μπώ μέσα της,ήρθα από πάνω της κ πλησίασα κι άλλο κ εκεί μου ήρθε κ η μασχαλίλα. Κεφάλι σε τοίχο!

Ήμαρτον πιά...στα 60ευρώ και να σου έρχεται καπάκι η άλληνα από τον προηγούμενο χωρίς να πλυθεί χωρίς τίποτα,απαράδεκτο για αυτά τα πανάκριβα μαγαζιά τουλάχιστον.

Δεν προσφέρουνε ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ από τα υπόλοιπα μαγαζιά. Μαλακία
Με τα μισά χρήματα είχα καταθέσει σε άλλο μαγαζί λίγες μέρες νωρίτερα και ήμουν άκρως ικανοποιημένος.

Και η μία φορά στο 3μηνο καθαρά κ μόνο από περιέργεια,πάλι πολύ είναι για αυτή τη γερμανοαλυσίδα Θυμός

ΜΑΥΡΟ!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.773
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 acapoeira, John.Greek, Flaros και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2016
εγω μαν μπηκα μεεν το τακη μπουκα στο μαγαζι κ μολις την ειδα νομιζα θα γυριστει η ταινια --στα σαγονια του καρχαρια!!!!πολυ σιδερο η κοπελαΜεγάλο χαμόγελο
15 Οκτωβρίου, 2016
Τα εχουμε ξανα γραψει,η κοπελα ειναι οτι χειρωτερο υπαρχει,αυτη μοιαζει λες και ειναι 4αρα..βαριεται πολυ και δεν προσεχει τον εαυτο της.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2