Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 396 10
Sex Studio 331461
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Στο σαλονι 4 ατομα μαζι με μενα,η τσουβαλα στο δωματιο,περιμενουμε και οι 4 σιγουρα να δουμε το μωρο των φωτογραφιων η καπου εκει κοντα,βγαινει απο το δωματιο και παει να πλυθει,η αγωνια εχει φτασει ταβανι μαζι με τις καυλες μας...
Και σκαει μυτη ο τοφαλος Θυμός
Οι 3 την κανουν με γρηγορα βηματα,εγω ο μ@λ@κ@ς καθομαι,γιατι καποιος πρεπει να ενημερωσει το σαιτ,γιατι σ'αυτη την πολη το bourdela.com μπορει να μην εχει αρκετο λαο αλλα ενα σαιτ με ονομα mougga.com θα εκανε παταγο!!! Καπέλο
Δε θα πω το κοριτσι γιατι μονο κοριτσι δεν ειναι,το τροφαντο αυτο πλασμα λοιπον ειναι ΧΟΝΤΡΟ δεν εχει καμια σχεση με τις φωτογραφιες στο αλλο σαιτ!!!
Πηρα το απλο προγραμμα,τρομαρα μου Money Mouth
Πιπα με καποτα,οπυ ειχε ενδιαφερον,οχι γιατι την εκανε καλα,αλλα γιατι πρωτη φορα στη χωη μου βλεπω γυναικα να μην ξερει να κανει πιπα και παραλληλα να με ποναει σε τρομερο βαθμου,μου εκανε πιπα δεκα λεπτα και ημουν στο 40%
Με τα πολλα της λεω ελα να στον βαλω γιατι θα εχουμε ασχημο τελειωμα,αλλα και παλι δεν ξερει να γαμιεται Κεφάλι σε τοίχο! γαμω την τυχη μου γαμω λεω
Της λεω να μου γλυψει τα @@ και να τελειωσω,μου λεει δε γλυφει @@ Κεφάλι σε τοίχο!
Με τα χιλια ζορια την καταφερα και τελειωσα,η μεγαλυτερη απατη που εχω παρει ποτε εχει ονομα:Εβελιν

Προσοχη σε ολους Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Έβελιν
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.584
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, FILOXENOUMENOS και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2016
Συγνωμη....αλλα ......
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Εισαι θεος Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1