Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παρτουζα με δικια μου προτροπη προς τον Αζα για Ελενα!Κουλ
Δωσαμε το πορνοπαραβολο των 80€ και για γυμνο με συννενοηση με την κοπελα!Καπέλο
Μας πηρε απο το χερι το μωρο και μας πηγε στο δωματιο!Μεγάλο χαμόγελο
Την αφησαμε να ετοιμαστει και μετα απο λιγο μπηκε στον χωρο... Ξαπλωμενοι και 2 και μας πιπωνε ποτε σε μενα και ποτε στον αζα! Ο Μπουχος ξαναξυπνησε ευκολα και το μωρο ελεγε..εσυ ξεκινα να με γαμας στα τεσσερα! Την σφυροκοπουσα εντονα καθως πιπωνε τον αζα για αρκετα λεπτα και κανα 2 μπατσακια στα κωλομερια της επεσαν. Την αφηνω να παει στον αζα να κατσει σε σταση cowgirl προς αυτον και εγω μονο κοιτουσα!Εμμμμ
Μετα ξαπλωνω εγω και μου καθισε στην ιδια σταση...Γλώσσα Αρκετα καλο κουνημα . Την σταματαω για να μην τελειωσω...την παιρνει ο αζα σε ιεραποστολικη φαση και το μωρο ξεκινησε τα δικα του χαζογελια και προβλημα με τον χρονο!Κεφάλι σε τοίχο! τα λεει ετσι αυτο το πλασμα που δεν μπορεις να της την πεις!Μεγάλο χαμόγελο Την γαμησα κι εγω σε ιεραποστολικη σταση και αυτη καραμελωνε τα αρχιδια του αζα!Ναι! Την αλλαζω παλι σταση σε σταση cowgirl με γυρισμενη την πλατη της.. Μου λεει αν δεν τελειωσεις εχει μαλακια(χαχχχα)!Μεγάλο χαμόγελο
Με μαλακια με τελειωσε που κατα την διαρκεια της εφτυνε τα αρχιδια μου.Τελειωσα μπηκα για μπανιο και ο Αζα την κυνηγουσε με σηκωμενο το παπαρι σε ολο το δωματιο!Προσκύνημα
Ωσπου μας αφησε το μωρο! Και μειναμε και οι 2 με τα μπουρνουζια μας και λεγαμε ο ενας στον αλλον τι μλκ εισαι?(χαχχχα)Μεγάλο χαμόγελο

Η ελεναρα ισως να μην κανει για παρτουζα..Αλλα ειναι απο τις top του χωρου!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Έλενα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.654
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Menathor, ΦΑΚΙΡΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού