Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 144 10
Sex Studio 330552
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν γνωρίζω ποιά Τζοβάνα λέει το σύστημα εγώ ομιλώ γι'άυτή http://www.melantias50.com/girls/tzovana

Ημερομηνία ενδεικτική.

Μετά από τα μου-σου-ξου κοπελιάς σχετικά με το anal, από πρακτορείο με το οποίο "ψωνιζω" αρκετά συχνά και με mediocre εμφάνιση είπα ότι ΔΕΝ καταθέτω τα όπλα προς άγραν αξιοπρεπούς anal.

Ετσι ροβόλησα μετά φίλου σε ένα από τα της γνωστής αλυσίδας που μου αρέσει λόγω των κοριτσιών (έχουμε φάει και καμία φόλα δε λέω), της υπηρεσίας που είναι ΠΑΝΤΑ ευγενική και την καθαριότητα του χώρου και των κορασίδων, να μη μιλήσω για το ελεύθερο στοματικό.

Μπαίνουμε μέσα και ήταν μία από τις αγαπημένες μου η Λυδία - λέω του φίλου πάρε την τα κάνει όλα και είναι μέσα στη καλή χαρά - εκείνη με αναγνώρισε και μου έγνεψε.

Στη συνέχεια μπήκε η Τζοβάνα πολύ ωραίο γυναικείο σώμα, μεγάλο στήθος, όμορφο πρόσωπο, ευδιάθετη.Πήρα το πρόγραμμα με anal τι άλλο??

Προκαταρτικά καλά, μεγάλη διάθεση συμμετοχής,φιλιά, ΑΨΟΓΟ στήσιμο του κώλου και ανάλογη επίθεση από μέρους μου, αργή διύσδιση στην αρχή και σφυροκόπημα σε 2 διαφορετικές στάσεις στη συνέχεια. Δεν παραπονέθηκε καθόλου ίσα ίσα είπε "είσαι προσεκτικός στην αρχή..."

Κατέθεσα με χαμόγελο... απόλυτη χαλάρωση

Συμπέρασμα = άλλο ένα στανταράκι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζοβάνα
Dirty69
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
7.221
Πόντοι:
24.237
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flybywire, Ettore, wired77 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2016
Δινει γλωσσοφιλα; Χμμμ;
F
FOTISOMEGAS
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1