Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 190 10
Sex Studio 161428
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αδιάφορη κριτική,προσπεράστε όσοι περιμένετε να διαβάσετε κάτι καινούριο Σπασίκλας

Μετά από μια τσάρκα,πριν κανα δίμηνο σχεδόν, με τον καλό μου φίλο κ τιμημένο μέλος του site,Apollo64 Ναι! δεν κατέθεσα κάπου,ο ίδιος μπήκε όμως σε μια παλιά γνωστή και πέρασε καλά Χαμόγελο
Το διαλύουμε και πάω με μια άλλη παρέα στον Beerατή στην Τούμπα(δεν είμαι ΠΑΟΚτζής απλά να δηλώσω)
Μετά από μπυροποσία κ αφότου τράβηξε ο καθένας σπίτι του,με έτρωγε να τον χώσω κάπου Εμμμμ
Έτσι και ξαναεπισκέφτηκα την στουντιοπεριοχή.

Είδα την Φλωρίτα μινιόν κ σκέφτηκα πώς θα ήτανε να νιώσω σαν τον μαλάκα τον Max Hardcore(μαλάκας παιδέρας Θυμός ) αλλά με μία ενήλικη εννοείται κοπέλα,of legal age Σπασίκλας

Πήρα το πρόγραμμα με γυμνό τσιμπούκι στα 40,μαλακία μου,η πίπα της καθόλου καλή,και απλό πρόγραμμα να έπαιρνα καλύτερα θα'τανε,δεν έχασα και τίποτα.
Κάνω ένα μικρό ντουζ κ την περιμένω.
Μπήκε μέσα κ άρχισε να γδύνεται ενώ της είπα ότι ήθελα να της τα βγάλω εγώ τα ρούχα.
Όχι όχι μου λέει δεν κάνει να ξαπλώσει με τα εσώρουχα στο κρεβάτι Money Mouth
Καλά όπως θες.. Χμμμ;
Πίπα όπως είπα όχι τπτ το ιδιαίτερο.
Ούτε πεταχτά φιλάκια δεν αφήνει και μην φανταστείτε ότι είχα πιεί τπτ πράμα.
Είχαν περάσει ώρες και είχα και ένα μικρό Listerine ταξιδιού στο αυτοκίνητο(των 100ml από αεροδρόμιο),ξέρω ακούγεται γελοίο αλλά έτσι έγινε κ έκανα πλύσεις με αυτό πριν να μπώ στο δωμάτιο.
Τέλοσπάντων,παρόλαυτά δεν φιλούσε το σκασμένο.

Δέρμα παιδικό και όσο το χούφτωνα,καύλωνα ο ανώμαλος Money Mouth
Ενώ η πίπα της μου τον έριχνε,το χούφτωμα που της έκανα βοηθούσε στην ανόρθωση.
Δεν πολύάφηνε διείσδυση βαθειά και έτσι την γύρισα ξαπλωτή σανίδα στο κρεβάτι και την κάρφωνα εκεί πέρα όπου σε συνδυασμό με το τόσο στενό μουνάκι που έχει αν κ κομοδίνο,άφηνε καλή αίσθηση.
Αλλιώς δεν είχε κ τίποτα άλλο να ευχαριστηθώ.
Cim/cif ούτε με εξτρά μου είπε(σιχαινόταν από ότι κατάλαβα) δεν κάνει κ έτσι τελείωσα μέσα.
Αν κ η απόδοση ήταν για 5,ίσως κ να ξαναπήγαινα λόγω νεανικής εμφάνισης,παρόλη την κοροιδία που δε με άφηνε να κάνω τίποτα.
Ίσως δεν απέδωσε λόγω του ότι δεν με ήξερε ή επειδή ήτανε πάρα πολύ περασμένη η ώρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φλωρίτα
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.773
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 acapoeira, callahan, greta15 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού