Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 144 10
Sex Studio 330567
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από ένα χορταστικό κι απολαυστικό δείπνο με φίλους το περασμένο Σάββατο (16-04-2016), είχα ανάγκη από ένα καλό "επιδόρπιο", για να κλείσει τέλεια η βραδυά.Αποφάσισα λοιπόν, να επισκευτώ την Μαρίνα τη Σέρβα.Μια κοπέλα, για την οποία είχα διαβάσει κι ακούσει πολύ καλά σχόλια, για τις υπηρεσίες της.Επιπλέον, οι πολύ καλές κριτικές που έχουν γραφτεί γι' αυτήν, μου είχαν εξάψει τη φαντασία.Οπότε, το Μελαντίας 50 αποτελούσε το μοναδικό προορισμό μου το συγκεκριμένο βράδυ.Ο χώρος του στούντιο είναι καλαίσθητος, με όμορφα διακοσμημένο κι άνετο σαλόνι.Αλλά και το δωμάτιο που πέρασα, αριστερά απ' την είσοδο, είναι τεράστιο.Με ξεχωριστό χώρο, για την τουαλέτα, το νιπτήρα, το τζακούζι και τη ντουζιέρα.Χωρίς αυτό να περιορίζει σε χώρο το κυρίως δωμάτιο.Όπου υπήρχε ένα διπλό ημικυκλικό κι ευρύχωρο κρεβάτι.Ενώ, στον ένα τοίχο δέσποζε μια τεράστια φωτογραφία μιας γυμνής γυναίκας με ανοιχτά πόδια και στον υπήρχε ένας τεράστιος καθρέπτης.
Η Μαρίνα ήταν μία απ' τις πέντε κοπέλες της βάρδυας.Εμφανίστηκε τελευταία κι ήταν ακριβώς αυτό που είχα δει στις φωτογραφίες της.Έχει όμορφο και γλυκό πρόσωπο.Είναι γύρω στα 22-23, μελαχρινή, με μαλλιά ως τους ώμους, γύρω στο 1,70 ύψος, με αδύνατο, αλλά σφιχτό σώμα, 2άριφυσικό στήθος και στητό, χωρίς ίχνος χαλαρότητας κωλαράκι.Φορούσε το μαύρο fishnet, που φοράει και στις καινούργιες φωτογραφίες της, χωρίς άλλο εσώρουχο από μέσα.Αυτό όμως που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση, ήταν το χαμόγελό της, αλλά κι η πολύ καλή διάθεσή της, παρόλο που ήταμ 2:00 η ώρα τα ξημερώματα.Κι όταν εμφανίστηκε στο σαλόνι, για να την δω.Αλλά κυρίως, όταν ήρθε στο δωμάτιο.
Ήμουν καθισμένος στην πολυθρόνα κι ήρθε και κάθησε στα πόδια μου.Αφού έγιναν οι συστάσεις, αρχίσαμε να φιλάμε ο ένας τον άλλο στο λαιμό και πίσω απ' τα αυτιά.Ταυτόχρονα έβαλε το χέρι της μέσα απ' το πουκάμισό μου και με χάιδευε, ενώ εγώ της χάιδευα τα μπούτια και χούφτωνα το σφιχτό κωλαράκι της.Μου ζήτησε να σηκωθώ όρθιος κι αφού ξέμπλεξε τα κουμπιά του πουκάμισού μου, που είχαν μπλεχτεί στο δίχτυ που φορούσε, το ξεκούμπωσε τελείως και μου έγλειφε τις ρόγες.Παράλληλα, μου άνοιξε το παντελόνι, έβαλε μέσα το χέρι της κι έβγαλε έξω τον ήδη αφυπνισμένο πούτσο μου, παίζοντάς τον απαλά.Έβγαλα τα ρούχα μου, για να της δώσω ελευθερία κινήσεων κι αφού γονάτισε μπροστά μου, άρχισε να μου γλείφει και να μου ρουφάει τ' αρχίδια.Τα περιποιήθηκε αρκετά, ενώ ενδιάμεσα, χρησιμοποιούσε την παιχνιδιάρα γλώσσα της, για να γλείψει μέχρι τη μέση τον πούτσο μου, ρίχνοντάς μου πονηρές και λάγνες ματιές.
Επειδή είχα ερεθιστεί πάρα πολύ και για να αποφύγω το πρόωρο τέλος, την παρακάλεσα να σταματήσει και να ξαπλώσει στο κρεβάτι.Πήγα από πάνω της με αντίθετη φορά και ξεκίνησα να τη φιλάω στο λαιμό, στο στήθος και συνέχισα προς τα κάτω.Κατεβάζοντας τις τιράντες απ' το δίχτυ που φορούσε, αποκάλυψα ένα-ένα τα στητά βυζάκια της κι ασχολήθηκα μαζί τους αρκετά, όπως και με τις ερεθισμένες ρόγες τους.Συνέχισα πιο χαμηλά καταλήγοντας στο καθαρό και καυτό μουνάκι της.Περιποιημένο, με σαρκώδη χείλη έγινε το αντικείμενο της ενασχόλησής μου για αρκετά λεπτά, έχοντας πάρει πλέον κανονική θέση ανάμεσα στα πόδια της, για να το απολαύσω καλύτερα.Οι κινήσεις της έδειχναν, ότι είχε ερεθιστεί αρκετά.Άρχισε να τρέμει και πιέζοντας το κεφάλι μου πάνω της, έχυσε.Μου ζήτησε, να την αγκαλιάσω, για να ηρεμήσει και μετά από λίγο, αφού μου πέρασε προφυλακτικό, ξεκίνησε την πίπα της.Η τεχνική της πολύ καλή, το κατέχει το αντικείμενο άριστα κι είναι ολοφάνερο, ότι θέλει να σε ικανοποιήσει.Δε χρησιμοποιεί τα χέρια της, τον εξαφανίζει όλο μέσα στο στόμα της, φτάνοντας μέχρι το λαρύγγι και κάνει αρκετό παιχνίδι με τη γλώσσα της και στη βάλανο, αλλά και στον κορμό του πούτσου μου, χωρίς να αφήσει παραπονεμένα τα αρχίδια μου, τα οποία έγλυψε ξανά.
Είχε έρθει όμως η ώρα για το κυρίως πιάτο και της ζήτησα να ξαπλώσει ανάσκελα.Αφού τον έτριψα για λίγο πάνω στην κλειτορίδα της, μπήκα μέσα στο καυτό μουνί της κι άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της αργά και σταθερά.Είχα ξαπλώσει από πάνω της και παράλληλα μπορούσα, να την φιλάω στο λαιμό και να πιπιλάω και τις ρόγες της.Στη συνέχεια της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα, για να μπορώ να απολαύσω την κωλάρα της στημένη μπροστά μου.Το στήσιμό της τέλειο, μου επέτρεπε πλήρη διείσδυση και να ανεβάσω το ρυθμό μου.Κι έτσι μετά από λίγο, στηριζόμενος στα σφιχτά και τουρλωμένα κωλομέρια της ήρθε το τέλος, αφού η υπηρεσία είχε ανεβάσει 2 φορές την ένταση της μουσικής.Κάτι όμως που, προς τιμήν της, δεν ενοχλησε την Μαρίνα.Μάλιστα, μου παραπονέθηκε, που δε μπόρεσα να συνεχίσω για περισσότερη ώρα, τονίζοντας ότι μάλλον με επηρρέασε αυτό το γεγονός..Με αποχαιρέτησε με δυο φιλιά στα μάγουλα κι αποχώρησε.
Τελικά, η Μαρίνα η σέρβα είναι πάρα πολύ καλή στη δουλειά της, πολύ καλή επαγγελματίας και δίκαια έχουν γραφτεί τόσο καλά λόγια γι' αυτή.Μαζί μου ήταν ευδιάθετη, πρόσχαρη, η συμμετοχή της πολύ καλή, με ποικιλία στα προκαταρκτικά της, αλλά και στη διάρκεια του σεξ, χωρίς να είναι υπερβολική και ψεύτικη στις αντιδράσεις της.Δίνει τον καλύτερο εαυτό της για να περάσεις καλά, δείχνει, ότι ζει κάθε στιγμή μαζί σου, χωρίς να βιάζεται ή να ενοχλείται από έξωθεν παρεμβάσεις.Και πολύ καλή στο social time, καταφέρνει με το χιούμορ και τις ατάκες της, να δημιουργήσει οικείο και φιλικό κλίμα με τον πελάτη της.Πέρασα πάρα πολύ καλά μαζί της κι ας είμασταν κυρίως σε κλίμα gfe.Κάτι που σημαίνει, ότι ξέρει να προσαρμόζεται στις ανάγκες του εκάστοτε πελάτη της και να κάνει σωστά τη δουλειά της.

Υ.Γ. Δε θα μπορούσα να μη σχολιάσω και τη συμπεριφορά της υπηρεσίας, να ανεβάσει 2 φορές την ένταση της μουσικής (φυσικά, δεν ξέρω, αν το ίδιο γίνεται και στα άλλα στούντιο της συγκεκριμένης αλυσίδας).Και μάλιστα, χωρίς να έχουμε αργήσει, αφού είμασταν περίπου στο 20λεπτο την πρώτη φορά που το έκανε.Αν νομίζουν, ότι με αυτό τον τρόπο, δηλαδή αναγκάζοντας τις κοπέλες να βιάζονται, και να μη καθυστερούν για 4-5 λεπτά στο δωμάτιο, για να αυξήσουν έτσι την πελατεία τους, είναι βαθυά νυχτωμένες.Έτσι ο κόσμος φεύγει, γιατί διαπιστώνει κυρία μου, ότι δεν εκτιμάτε τα 70 που σας δίνω, τα οποία δεν τα βρήκα φυσικά πεταμένα στο δρόμο, αλλά τα απόκτησα με κόπο.Με τις καλές υπηρεσίες και τη σωστή συμπεριφορά στους πελάτες σας, θα αυξήσετε το τζίρο σας.Κι όχι με βιασύνες και ξεπέτες.Το έγραψα και παραπάνω, ότι η Μαρίνα δεν έδωσε σημασία κι αδιαφόρησε στις ενοχλήσεις σας.Και σίγουρα, με αυτά που κάνετε μειώνετε την πελατεία της.Εγώ πάντως, θα ξαναπεράσω μαζί της, αφού με πρόσεξε και με ικανοποίησε με τον επαγγελματισμό της.Όταν όμως θα είναι η συγκεκριμένη υπηρεσία, θα φεύγω τρέχοντας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, Dirty69, DeanCorso και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού