Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαινω στο εν λογω κατασημα το βραδυ της κυριακης και περημεναν 3-4 συναγωνιστες να δουν την κοπελα. Και μολις καθομαι βγαινει το μονελο μαςκαι λεω εδω ειμαστε. Εφυγαν οι υπολοιποι εκτος απο εναν που περασε στο δωματιο και ειπα να περιμενω. Η κοπελα ηταν χαλαρη εκαμε το ντουζακι της και μετα απο κανα 15λεπτο μπηκε μεσα στο δωματιο ενω ειχε περασει 5-6 φορες απο το σαλονι. Παιρνω και γω προγραμμα των 50 για να την γλυψω (με παζαρι μου το αφισε η τσατσα Μαλακία) και μπαινω μεσα να ετοιμαστω σιγα σιγα. Μετα απο λιγη ωρα μπαινει και η τζεσυ με την πετσετα στο χερι και μου λεει την λεω να ερθω να σε βοηθησω Ματάκι και μου λεει ελα Μεγάλο χαμόγελο . Καναμε ντουζακι μαζι (την ελουσα με ελουσε και γενικοτερα εγινε ωραιο παιχνιδι μεσα στο ντουζ). Μολις βγηκαμε ξεκινησα το γλυψιμο ενω αυτη μου τον επαιζε και μετα απο λιγο τον πηρε στο στομα και μου εκανε μια αρκετα καλη πιπα. Μετα απο λιγη ωρα 69 αλλαξαμε 3 στασεις οπου καταληξαμε να ειναι στα 4 οπου κατεθεσα. Μετα ηρθε και καθησε λιγο στην αγγαλια μου και τελος μου εδωσε μερικα πεταχτα φιλια και εφυγε.
Συμπερασμα: απο τις καλυτερες καταθεσεις που εχω κανει και η κοπελα πανεμορφη. Μεγαλο + για μενα το οτι ηρθε και εκανε ντουζ μαζι μου. Συνολικος χρονος συναντησης 35 λεπτα μαζι με το ντουζ και χωρις να βιαστει ουτε λεπτο. Επισης αφηνε να βαλω δαχτυλο στο μουνι απο πισω δεν προσπαθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2028
Όνομα κοπέλας
Τζέσυ
Υπηρεσίες
nikos9890
Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
94
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, Gingos, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού