Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 237 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στοχευμενη επισκεψη στη νεα κοπελα που ηρθε στα σπιτακια της πολης μας Ματάκι
Μαρια λοιπον,ελληνιδα απ'ότι λεει κι'αυτη κι η τσατσα,βυζαρες νουμερο 3 σιλικονουχες και ωραιο αδυνατο σωματακι με υπεροχη αφρατη κωλαρα.
Εδωσα το παραβολο των 40ε για γυμνο τσιμπουκι και η κοπελα ηρθε σε λιγο μεσα στο δωματιο.
Γνωριμια στο κρεβατι,μιας και ειναι νεα στην πολη μας και παραλληλα μου τον επαιζε και κατα διαστηματα εγλυφε το χερι της με αποτελεσμα να με καυλωνει αυτο που κανει Έρωτας
Η πιπα της ειναι αδιαφορη και εχει αρκετο χερι,χωρις να εχει βαθος Κεφάλι σε τοίχο!
Πρωτη σταση,ανεβηκε απο πανω με ενα βαθυ καθισμα οπου καταλαβα οτι θα περασουμε καλα χωρις μα μου και αχ ποναω Γλώσσα
Δευτερη σταση στα 4 οπου η θεα και η αφη της κωλαρας της ειναι ολα τα λεφτα,σε δυνατο καρφωμα δικο μου απλα το απολαμβανε κι αυτη και δεν ειπε τιποτα οπως κανουν οι περισσοτερες βλαμενες καραβανες που υπαρχουν αυτη τη στιγμη στην πιατσα Ναι!
Τριτη σταση με αυτην απο κατω και τα ποδια της στους ωμους μου οπου εκει δεν αντισταθηκε και πηρα τα πρωτα γλωσσοφιλα,μετα απο δυνατο καρφωμα και για αρκετη ωρα,της κατεβασα τα ποδια και της ειπα αρκετα σε πονεσα,ας το κανουμε λιγο ερωτικο-ρομαντικο Έρωτας
Αργες διεισδυσεις και το ενα γλωσσοφιλο πισω απο το αλλο(gfe φαση)το τελειωμα ηρθε σε αυτη τη φαση-σταση μετα απο ωρα με αρκετο ιδρωτα να σταζει και απο τους δυο.
Ξαπλα στο κρεβατι για κανενα λεπτο,φιλακια με το μωρο,χαιρετισμα,μπανακι και δρομο...

Υ.Γ η τιμη της ξεκιναει απο τα 30ε,το κωλαρακι της ειναι δουλεμενο αλλα εκεινη τη μερα δεν ειχα παραπανω λεφτα για να μαθω τιμη και αν το δινει,μεσα στις στιγμες αγαπης ξεχασα να την ρωτησω Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.584
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, topscorer και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2016
sorry φιλε και συναγωνιστη αλλα ξερεις αν δουλευει ακομα το πρωι και αν ναι που εχω παθει πλακα μαζι της!!plZzzzz help me
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1