Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 167 10
Sex Studio 164990
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα το ματς της μπαουγκαρας με τον νιωνιο ο πορνοσταρ azazel κι ο ερασιτεχνης μπουξος ειχαν καυλες για τσαρκα και ξεροχυσιμο
Αφου καναμε βολτα σε ολα τα σπιτακια,σε αυτο ειδα ενα αψηλο,αδυνατο μωρο (στειλιαρι οπως λενε και οι Αθηναιοι Ναι! )το μονο κακο ειναι οτι η ρογα ηταν ποιο μεγαλη απο το βυζι Χμμμ; αλλα και η μυτονγκα της που θα μπορουσε να ειναι αντιαισθητικη για ορισμενους,αλλα το εμπειρο ματι ενος πορνοσταρ ξερει να ξεχωριζει τα μουνια που κανουν καλο κρεβατι Γλώσσα
Περασα στο δωματιο με 50ε για ελευθερο στοματικο,η τσατσα μου εφερε πετσετα να κανω μπανακι και μου ειπε οτι η τιμη δεν ειναι διαπραγματευσιμη γιατι λεει το μωρο ειναι νεο στη δουλεια και δεν κανει παζαρια Μαλακία
Μπαινω στη ντουζιερα να κανω ενα ντουζακι και με το που ανοιγω τη βρυση το νερο να ειναι παγωμενο Χμμμ; τελικα ο βλακας ο υδραυλικος(κανενας ρωσοποντιος θα εκανε τα υδραυλικα Κεφάλι σε τοίχο! )εβαλε το ζεστο απο τη δεξια μερια της βρυσης Μαλακία
Αφου το βρηκα τελικα και εριξα λιγο νερο πανω μου,ξαφνικα μου ερχετε μια βρομα απο το πατωμα και την αποχετευση,ο βλακας ξανα ρωσοποντιος δεν εβαλε σιφωνι στη ντουζιερα αλλα μονο μια γωνια,γι αυτο και η βρομα.
Με τα πολλα κανω ενα ντουζακι και μολις τελειωσα ηρθε και το μωρο μεσα στο δωματιο. Έρωτας
Χαδια και φιλια σε ολο το κορμι το μωρο,δεν ηθελα και πολυ για να μου τον κανει πετρα Προσκύνημα
Η πιπα της δεν ηταν καλη,γιατι ρουφουσε σαν καμια ηλεκτρικη σκουπα το κεφαλακι με αποτελεσμα να ποναω την περισσοτερη ωρα,με δικη μου εντολη εγλυψε και τα αρχιδια.
Ανεβηκε απο πανω σε πρωτη σταση οπου εμεινε εκει αρκετη ωρα με πολλες φωνουλες απο μερους της και δυαντο καρφωμα απο μενα με μπατσακια στα κωλομερια Ντροπή
Γλωσσοφιλα δεν δινει,ουτε ενα ρε παιδι μου,ελεος Κεφάλι σε τοίχο!
Στα 4 η θεα ειναι μαγευτικη με το μικρο κωλαρακι της και τις σφαλιαρες που εριχνα Γλώσσα
Οταν την εβαλα απο κατω,πηρα τα ποδια της στους ωμους μου και την καρφωσα βαθεια χωρις κανενα παραπονο,σε καποια φαση το μουνακι της ηταν στεγνο και της ειπα να βαλει λιγο σαλιο,αλλα αυτη πηρε το μπουκαλακι με την κρεμα(ηταν σχεδον αδειο)και εβαλε λιγο οπου και μετα απο λιγο ηρθε το τελος σε αυτη τη σταση...
Ξαπλα στο κρεβατι μετα το τελος και για τους δυο,μετα απο ενα σεξ τουλαχιστον 20-30 λεπτων(ο Μπουξος τι εκανε τοση ωρα στο σαλονι που με περιμενε?)
Μου ειπε οτι θα ηταν στη δουλεια 2 βδομαδες και θα εφευγε την επομενη μερα για Ουκρανια αλλα θα ξαναγυρνουσε,τωρα το ποτε δεν μου το ειπε.
Αμα επιστρεψει θα ξαναπερασω για να την κανω και ενα ξεροχυσιμο στη μαπα την επομενη φορα Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.588
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, topscorer και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2016
"..τελικα ο βλακας ο υδραυλικος(κανενας ρωσοποντιος θα εκανε τα υδραυλικα εβαλε το ζεστο απο τη δεξια μερια της βρυσης, ο βλακας ξανα ρωσοποντιος δεν εβαλε σιφωνι στη ντουζιερα αλλα μονο μια γωνια" Γλώσσα Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1