Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Sex Studio 96298
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μαγκες ημουν στρατο στην αλεξανδρουπολη απο το μαρτιο του 15 μεχρι τον οκτοβριω.....τα εχω γυρισει ολλα τα μαγαζακια στην αλεξανρουπολη γτ ειχα αυτοκινητο πανω στην γαμημενη την γκατζολια κ σας λεω οτι το καλητερο στουντιο ειναι το (ερος) απο ολλα τα θεματα απο καθαριοτιτα κοπελες εως κ η υπιρεσια τις τσατσας ηταν αψωγη..... τιν εποχη του χειμονα που ημουν εκει δουλευαν 2 με 3 κοπελες κ ηταν σηνιθως φωλες......μετα μολης μπικε το καλοκαιρει οτι κοπελα ερχοταν ηταν αστερι σας το λεω γτ δεν υπαρχει περιπτωση απο την σειρα μου κ η επομενες 10 σειρες τουλαχιστων να περασει μεγαλητερος μπουρδελοβιος απο μενα....δεν ξερω πια κοπελα να πρωτο σχολιασω γτ δεν θιμαμε τα ονοματα τους κιολας γτ ηταν παρα πολλες η συνεβρεσεις που ειχα στο συγκεκριμενο στουντιο....την μονη που θιμαμε ειναι η ιουλια γτ ουρλιαζε παρα πολη δυνατα κ ειχε μεγαλα βυσια ηταν κ ελληνιδα κατι που δεν μου εχει ξανα τυχει.....το σχολιο το εκανα μονο για τα φανταρακια που ειναι στιν γαμημενη την γκατζα να ξερουν που να πανε κ να μην σπαταλαν τζαμπα τα λεφτα τους τουλαχιστον οταν πανε σε τετια μαγαζακια να εχουν μια καλη εμπειρια κ να μην το κλενε μετα το 30αρι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιουλία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2015
336 εισαι???
21 Νοεμβρίου, 2015
Ρε φιλος εγω δεν ειχα αμαξι κ αναγκαστικα γαμουσα στα γυφτικα,μετα τις γραμμες του τρενου.Υπαρχουν ακομα αυτα τα μπουρδελα;γαμουσα μια μαυρη εκει αλλο πραμα...
21 Νοεμβρίου, 2015
Λίγο την ορθογραφία να κοιτάξεις μόλις απολυθείς συναγωνιστή, τουλάχιστον στα βασικά (πολη,τετια,οκτοβριωMoney Mouth ..). Καλό υπόλοιπο σου εύχομαι..Μήπως ήσουν στο Ιωάννου (Πυροβολικό);
21 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι 336 ιμουν
21 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κ στα κατσιβελικα εχω παει φιλε εγω οταν πηγενα τον χειμονα ηταν η ροζι απο μουρι δεν ελεγε πολλα γυρο στα 28 με 30 ηλικια αλλα ειχε κορμαρα μικρα tits βεβαια αλλα παρα πολλη δυνατη στο δωματιο..... τα τιμουσε τα λεφτα ωσες φορες κ αν πηγα δεν το εκλαψα το 30
22 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστη ντρεπομαι που το λεω αλλα εχω να γραψω με ελληνικα απο το γυμνασιο κ τοτε δεν ηταν κ πολλες η φορες που εγραφα...κ εδω αν δεν το ελεγε η ιστοσελιδα παλι με greeklish θα εγραφα .....μας εχει φαει ι τεχνολογια κ το fb
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6