Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 144 10
Sex Studio 330575
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα ανεβασει κριτικη για την σασα οταν ειχα παει κ δεν αναρτηθηκε ποτε, οποτε ξαναγραφω..Την επισκεψη στο καταστημα την ειχα κανει πριν 1 μηνα περιπου(η ημερομηνια που εβαλα στο περιπου)..Δεν θυμαμαι γιατι βολοδερνα στην περιοχη, θυμαμαι οτι περασα εξω απο το καταστημα κ ειπα μιας κ εχω καιρο να κανω επισκεψη στο μαγαζι δεν μπαινω να δω..Μπαινω στο μαγαζι οπου δουλευαν 2 κοπελες η σασα κ μια αλλη που δεν την θυμαμαι..Με το που ειδα την σασα, δινω το 50αρι κ κατευθυνομαι στο δωματιο για το ματς..Την σασα την εχω δοκιμασει στο παρελθον πριν 1,5 χρονο στην Λ. Αθηνων 373 εκτοτε ειχα χασει τα ιχνη της..Η σασα ειναι οπως την βλεπετε στις φωτο..Μετα απο κανενα 10 λεπτο αναμονη ερχεται στο δωματιο κεφατη(καλο αυτο λεω μεσα μου)..Ξεκιναμε το μπαλαμουτι στο ορθιο κ μετα στο ξαπλωτο αφου πρωτα συστηθηκαμε..Προκαταρκτικα λες κ ημουν με την γκομενα μου, αφου ειδε οτι ειχα πληρη στυση μου περασε την καποτα, μου εκανε μια καλη πιπα, μπαλες δεν μου εγλυψε..Πρωτη σταση ιεραποστολικο στην αρχη με χαλαρους ρυθμους κ μετα πιο εντονους..Προσπαθησα για γλωσσοφιλα αλλα εφαγα ακυρο..Δευτερη σταση cow-girl οπου χουφτωνα το κωλαρακι της κ της εγλυφα τα βυζια..Τριτη κ τελευταια σταση στα τεσσερα με πολυ καλο στησιμο, της τον καρφωνα σε γρηγορους ρυθμους ριχνωντας της μπατσακια στο κωλαρακι της κ ανταλαζοντας βρομολογα..Μετα κατσαμε κ τα ειπαμε λιγο..Η κοπελα απο υπερεσιες κατα την γνωμη μου ειναι καλη συμετεχει, ξερει να στηνεται χωρις κλεψιες , το τιμα το 50αρι..Εφυγα ικανοποιημενος, λογικα καποια στιγμη στο μελλον θα την ξανατιμησω αλλα σε αλλο καταστημα γιατι εκει ειχα ενα θεμα με το παρκινγκ..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάσα
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.168
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού