Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 237 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είναι η πρώτη μου κριτική για κοπέλα παρόλο που ασχολούμε με το άθλημα αρκετό καιρό.Λοιπόν όπως γράφω και στο τίτλο η εν λόγω κοπέλα είναι περάστε,σκουπίστε,τελειώσατε.Είναι ελληνίδα,ξανθιά,αδύνατη με αρκετά τατουάζ και πολύ πρόσχαρη εκτός δωματίου.Όμως τα πράγματα εξελίσονται διαφορετικά μέσα στο δωμάτιο.Πήρα το γυμνό στοματικό πρόγραμμα όπου το μόνο που μου άρεσε ήταν η καθαριότητα που ήθελε και απαιτούσε η κοπέλα(πράγμα απαραίτητο για εμένα).Όμως κατά τα άλλα βιαζότανε λες και κάποιος την κυνηγούσε.Η συνεύρεση διήρκησε μαζί με το ντούς πριν και μετά 13 λεπτά χρονομετρημένα.Με το που έγινε η διύσδηση φώναζε χύσε με...Δεν έχω κάτι να προσθέσω εκτός του ότι δεν υπάρχει περίπτωση να τη ξανατιμήσω την εν λόγω κυρία.Κρίμα γιαυτήν διότι στο ίδιο χώρο μεγαλουργεί και η Ελένη(απο Ιωάννινα) η οποία πραγματικά τιμά και το τελευταίο ευρώ που παίρνει.Κρίμα γιατι αυτή τη μέρα απουσίαζε.Θα συνεχίσω να ενημερώνω τους συναθλητές μου(όπως ενημερώνομαι και γω καθημρινά) διότι τους δύσκολους αυτούς καιρούς που δεν υπάρχουν χρήματα για πέταμα,κοπέλες όπως η άνωθεν πρέπει ή να δουλεύουν σοβαρά ή να τις αποφεύγουμε...Εις το επανειδείν....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πάολα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2015
Aδερφε θα διαφωνησω παω καιρο στην Παολα και δεν ειναι καθολου οπως τα λες ειναι ολιγον εκνευριστηκα επαγγελματιας αλλα δε βιαζετε καθολου και βγαζει αρκετο παθος στο κρεβατι συν οτι δε λεει οχι σε τιποτα με μενα τουλαχιστον
24 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κολλητε μου δεν θέλω να φανώ ξερόλας...απλά καταθέτω την άποψη μου...ίσως όπως λες σε σένα βγάζει αυτό το κάτι παραπάνω...πάντως γυναίκα που στα 5 δευτ. απο τη διείσδυση σου λέει άντε μωρό μου χύσε με...είναι σαν να βγάζω έξω για φαγητό και απο τη πρώτη μπουκιά σε ρωτάω αν χόρτασες...δεκτή η άποψη σου αλλά την εν λόγω κυρία ούτε τσάμπα ξανά....όταν μάλιστα υπάρχουν τόσες άλλες καλές επιλογές....τα λέμε φίλε μου...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2