Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα κάνα χρονο και να κατάθεσω σε αυτό το ίδρυμα και ήρθε η ωρα!Μεγάλο χαμόγελο
Με την εμφανισή μιας καινούργιας κοπέλας αλλά και τις προτροπές ενος φίλου μου του scorpioustelios!Ναι!
Εμφανισή στο Σάλονι δεν με ενθουσίασε να πω την αλήθεια. Μολίς βλέπω που γυρνάει για να μπει στο δωματιακη της ! Αύτη Λεώ η σκουρόχρωμη κωλαρα πρεπει να φιληθει δέοντος!Γλώσσα
Μπαίνω στο δωμάτιο και δίνω το πορνοπαραβολο των 30€ για δοκιμασμα!
Εισέρχεται το μωρο χαμογελαστό χειραψία φιλακι στο λαιμό απο εμένα και με κοιτούσε τόσο παθιαρικα που λέω απο μέσα μου τελικά κάτι γιουβαρλακια σαν κι εσένα βγάζουν γουστα και γουσταρω!Έρωτας
Μαυρομαλλα με μακρύ μαλλί απο Ρουμανία λέει οτι είναι 20 άλλα είναι λίγο παραπανω λόγω σωματότυπου και φατσας! Πεσμένα βυζακια , κοιλιά με λιγες ραγαδες αλλά μια κωλαρα που θες να την αλοιψεις με λαδι!Μεγάλο χαμόγελο την ξεκιναω το μπαλαμουτιασμα και λίγο γλειψιμο στις βυζαρες και αύτη παει να μου βγάλει το μποξερακι. Αστο σε μένα την Λεώ της τον πετάω στα μούτρα και μου λέει nice baby!Ναι!
Με ξαπλώνει και μου κανει πίπα χωρίς καποτα!Ντροπή Την άφησα λίγο και της λέω βαλέ καποτα . Δυσανασχετησε λίγο που δεν ήθελα έτσι αλλα το κατάλαβε Γρηγορά και με προφυλακτικό η πίπα της ηταν βαθιά και υγρή! Σταματάει και ανεβαίνει απο πανω μου ! Χουφτωνα την χοντροκωλαρα της και αύτη ανεβοκατέβαινε σιγά σιγά για κανά 4 λεπτο ηταν και σφιχτή η μουναρα της και δεν με ενθουσίασε τόσο!
Γυρνά μωρο μου τις Λεώ και μου στήνει κωλαρα της στα τεσσερα!Γλώσσα την φιλαω την κωλαρα της και τις Λεώ καλυτερα να ξαπλωσεις. Είχε βάλει και λίγη κρέμα και δεν μπορουσα να μπω καλά! Ε! Με το που μπήκε καλά αναστεναξαν τα κρεβάτια, τα σεντόνια , τα κομοδινα! έβγαζε ρομαντικές κραυγουλες απο το παρακρατικο γαμησι που την εκανα για μπολικη ωρα τι να προσπαθει να βάλει τα ποδιά της γύρω μου ! Τα μπράτσα μου τα εσφιγγε δυνατά και έφτασε το τέλος με πόλλα κιλά ιδρώτα και απο τους δυο μας αφημένα στα ροζ ,πορτοκαλί σεντόνια έχασα το φως μου!Μεγάλο χαμόγελο

Μιλήσαμε λιγάκι . Της αρέσει Πόλυ η Σαλονικα!Ναι!
Με χαιρετάει το μωρο με φιλάκια στα μαγούλα! Κι εγώ τι κάνω ο αλήτης? Της σηκώνω απο πίσω το μαυρο κομπινεζον και της δίνω μια ρουφηχτη φιλαρα στο αριστερό κωλομαγουλο!Έρωτας
Μου λέει το μωρο no κωλαρακι! Της Λεώ θέλω να το φιλαω Μονο....Μεγάλο χαμόγελο

I love ρουμανοΚωλαρα!!!Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.654
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού