Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη και πάλι για δουλειές στην συμπρωτεύουσα και στάση Κοροβάγκου 7 στο bad girls, αφού ήδη εδώ και μέρες έχω κοζάρει τις φωτό της Αλίσα στο άλλο site και μου τον έχει σηκώσει.

Όντως η κοπέλα είναι πολύ όμορφη, model system, αδύνατη, μικρό βυζί όχι άριστο αλλά ανεκτό, πρόσωπο ικανοποιητικό, και κωλάρα οπτασία. Έρωτας

Εδώ είναι τα νέα δεδομένα που αναφέρω στον τίτλο και για τα οποία θα αναφερθώ στο τέλος.

Στα του μαγαζιού:
Αρκετά καλό με σαλόνι κόκκινη και μπλέ λάμπα… Το δωμάτιο με την μεγάλη φωτό στον τοίχο και το τζακούζι στην πένα. Πετσετούλες, αφρολουτράκια και όλα τα σέα και τα μέα.
Με την τσατσά δεν κατάλαβα τι παίζεται αφού ήταν δύο, τσατσά και τσάτσος, αλλά ευγενικότατη.

Στα της "μάχης":
Ντουζάκι παρέα, χαϊδεματάκια και φιλάκια.
Της ζητάω να μου πάρει πίπα έτσι όπως είμαστε όρθιοι, δεν φέρνει καμία αντίρρηση αλλά δεν μπορώ να πω πως είναι και δασκάλα.
Στην ιππασία τα πάει σαφώς καλύτερα και δεν έχει κανένα πρόβλημα να στον εξαφανίσει μέσα της.

Έλα όμως που εμένα που έχει καρφωθεί στο μυαλό ο κώλος της...
Της κάνω πρόταση ( καλώς ή κακώς δεν ξέρω, αφού προηγουμένως η τσατσά με είχε ενημερώσει πως δεν τον δίνει) να την καρφώσω στον κώλο δίνοντάς της το αντίτιμο που θα ζητούσε, αλλά αρνήθηκε ευγενικά λέγοντάς μου πως τον φυλάει για εκτός μαγαζιού....

Τι να κάνουμε... έτσι είναι αυτά.

Τελικά την γυρνάω στα τέσσερα και την σφυροκοπάω ανελέητα για κάμποση ώρα, χωρίς είναι η αλήθεια να διαμαρτυρηθεί καθόλου, και τελειώνω βλέποντας συνεχώς το υπέροχο κωλαράκι της, καυλωμένος όσο δεν πάει άλλο, μα έπειτα απογοητευμένος αφού δεν μπόρεσα να το καρφώσω.

Λίγες κουβέντες για αντίο, ένα φιλί πεταχτό και απήλθε...

Σε τελική ανάλυση, η κοπέλα είναι αρκετά καλή, σου κάνει τα γούστα, δεν διαμαρτύρεται, και συμμετέχει όπως μπορεί.
Δεν ξέρω αν θα ξαναπήγαινα μαζί της, αφού πλέον έχω εμμονή με τον κώλο της που δεν τον δίνει.

Ανεξάρτητα όμως από αυτό, την συστήνω σε όποιον συναθλητή μπορεί να ικανοποιηθεί με αυτά που δίνει το κορίτσι.Χμμμ;

Τώρα για να έρθω στην υποδιαίρεση του τίτλου...
Τι είναι αυτό ρε μάγκες το σύστημα που υιοθέτησαν οι βίλες στην συμπρωτεύουσα να μην κάνουν οι κοπέλες πρωκτικό;
Που είναι η Άννα; η Κάρμεν; η Σαντάλ; η Αντριάννα; η Βίκυ; και τόσες και τόσες ακόμη που έδιναν κώλο;

Δεν μπορεί όλες αυτές οι κοπέλες που είναι τώρα στις βίλες της Θεσσαλονίκης και μάλιστα οι διαφημιζόμενες να μην δίνουν κώλο...
Το κρατάν όλες για την παντρειά; Ποιος να το πιστέψει αυτό;
Υποθέτω πως υπάρχει συνεννόηση περί του θέματος.

Και επειδή σίγουρα διαβάζουν και οι επιχειρήσεις αλλά και τα κορίτσια τις κριτικές μας, έχω να τους πω πως τουλάχιστον εγώ δεν θα ξαναπάω σε βίλα όσο επικρατεί το καθεστώς του αποκλεισμού στό πρωκτικό....
Προτιμώ να δώσω 50 ευρώ παραπάνω και να πάω με κορίτσι γραφείου.

Και τα δύο γραφεία της Θεσσαλονίκης αλλά και αυτά της Αθήνας με τα city tours call girls δίνουν επιλογές.
Θα τα παίρνουν αυτοί τα φράγκα...

Θα ήθελα τη άποψη των συναθλητών περί του θέματος, προς συνεννόηση κινήσεων .

Εις άλλα με υγεία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
nik arma471968
Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
56
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2015
φίλε μου πράγματι λίγες δίνουν κώλο αλλά νταξ υπάρχουν..εάν θέλεις να ξηγηθείς κωλαράκι αστεράτο πάνε στο las vegas και ζήτα την φλωρίτα (τον δίνει με 80 εάν δέν απατόμαι)...δέν την έχω δοκιμάσει απο κώλο (ίσως μελλοντικά) αλλά θα πάθεις πλάκα καθώς μιλάμε για το απόλυτο το απόλυτο petite της πόλης!δουλεύει βράδυνή βάρδια..
17 Ιουνίου, 2015
Ντροπή να γαμησεις κωλο τη Φλωριτα Χμμμ; Ούτε δάχτυλο δεν χωράει στην τρυπουλα της . Άσε που είναι ακριβά στα 80. Έχει και φθηνότερα και καλύτερα
18 Ιουνίου, 2015
Τις βίλες, εγώ προσωπικά, τις χαρακτηρίζω τα McDonalds των στούντιο. Δηλαδή προσφέρουν κάτι τυποποιημένο (με όσες κοπέλες πήγα στις βίλλες η συμπεριφορά και η απόδοσή τους ήταν σχεδόν ίδια), δίνουν βαρύτητα στην εμφάνιση παρά στην ποιότητα, και πουλάνε το προϊόν τους πιο ακριβά από τους ανταγωνιστές τους και πιο ακριβά από ό,τι αντικειμενικά αξίζει (είναι overpriced που λένε και οι αμερικάνοι). Δε λέω, ωραία τα δωμάτιά τους και μπράβο τους γι αυτό (θα έπρεπε να παραδειγματισούν και οι υπόλοιποι), αλλά δεν πάμε για να πηδήξουμε τα κρεβάτια και τα μαξιλάρια. Όσο για τις τιμές, εγώ προσωπικά δε θα είχα πρόβλημα με τα 10-20 ευρώ παραπάνω αρκεί να περνούσα καλά και να το ευχαριστιόμουν. Αλλά όταν η κοπέλα είναι μέσα σαν μια πλαστική Barbie (ναι μεν δεν κάνει κάτι αρνητικό, αλλά δεν κάνει και κάτι να σε απογειώσει), εμένα προσωπικά δε μου κάνει ιδιαίτερα.
Γι αυτό κάνω τη σύγκριση με τα McDonalds, θα φας ένα burger σε ένα ωραίο περιβάλλον, περιποιημένο, κτλ, αλλά το φαγητό αυτό είναι "αποστειρωμένο" ακόμη και στη γεύση και ποτέ δε θα φτάσει το φαγητό μιας καλής ταβέρνας. OK, που και που θα φας και κανένα fast food γιατί σου ήρθε όρεξη για κάτι τέτοιο, αλλά γενικά δε θα ήταν η πρώτη μου επιλογή...
(Updated: 19 Ιουνίου, 2015) 18 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπέρα jerrybanana
περαιτέρω πληροφορίες; τι εστί las vegas ... καθ΄ ότι μη παραμένων στη ΣαλόνικαΕμμμμ

Άκυρο συναθλητή....
βρήκα Information....
18 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπέρα και σε σένα scorpiosstelios
ψήνομαι... θα δώσεις οδηγίες, για τα καλύτερα; το φθηνότερα είναι σχετικό και δεν με πολυαπασχολεί...... το καλύτερα όμως.... ψήνομαι.
18 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γειά σου extramask
Ως ένα σημείο δε έχεις άδικο, αλλά με κάποιες από τις κοπέλες πέρασα souper. Δες κριτική μου για Άννα και Κάντυ.
Σε ένα σημείο όμως θα συμφωνήσω μαζί σου, εφόσον με όλες τις υπόλοιπες ( και είναι κάμποσες και ας μην έχω γράψει) δεν ήταν τίποτε το ιδιαίτερο, και μάλιστα για τα χρήματα που πληρώνονται.
Όσο αφορά τα στούντιο που αναφέρεις... με πιάνεις αδιάβαστο.
Αν θέλεις δώσε μου στοιχεία να μελετήσω...
Είμαι ανυχτόμυαλος και τα "παίρνω" εύκολα.... όλα τα μαθήματα δεκτά
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6