Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 190 10
Sex Studio 161492
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα το πέρας Της Συνάντησης των χιλιομέτρων και των μπυρων! Είπα να πάω να δοκίμασω Εβελίνα!Μεγάλο χαμόγελο
Περασμα με το απλο των 30€ για δοκιμασμα. Εμφανιση μοντελε σωμα ,καλη φατσουλα και 2 λαχταριστα βυζομπαλα για γλυψιμο!Γλώσσα
Εισερχεται το μωρο στο δωματιο χαμογελαστη! Χειραψια και τις δινω και ενα φιλακι στο λαιμο ταυτοχρονα!Έρωτας Στα προκαταρκτικά αρκετά φιλάκια στα βυζακια της με λιγα ρουφηγματα! Αυτή με χουφτωνε το εργαλείο ! Τώρα λέω ήρθε η ωρα σου! Τον βγάζω και αναστεναξε το μωρο ηταν και φρέσκο ξυρισμένο το εργαλείο και γκαβλωσε Πόλυ το μωρο!Γλώσσα Στην πίπα δεν σταμάτησε να μου τα ρουφάει τα μπαλάκια. Σάλιο και ολίγον deepthroat!Ναι! Στα του αγώνα την βάζω σε ιεραποστολικό για ρομαντικό ξεκίνημα Μεγάλο χαμόγελο ηταν τόσο ωραία η αίσθηση του σφιχτου μουνιου της που δεν αλλαξα στάση !Γλώσσα
Έτσι οπώς την κάρφωνα σε χαλαρό τέμπο μου έβαζε χερι στα αρχίδια . Εκεί Λεώ απο μέσα μου θέλεις παρακρατικο γαμησι ώσπου να τελειώσω! Και έτσι έγινε για κάνα 3 λεπτο ! Μεγάλο χαμόγελο Μωρο μου με λέει ωραία ηταν Ναι!
Λίγη κουβεντουλα και χαιρετισμό αύτη την φορά αύτη να με φιλάει στο λαιμό!Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.654
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2015
αφου σε φιλησε στο λαιμο, πρεπει να το αποκαταστησεις το κοριτσι! Γλώσσα
03 Ιουνίου, 2015
Βαρα Μπουχο Ναι!
03 Ιουνίου, 2015
στο λαιμο ? Χμμμ; ...εγω βαρεθηκα να την φιλαω στο στομα ...1-0 σε εχω πρεπει να παρεις ρεβανς την επομενη Γλώσσα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3