Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κοπέλα είναι από Ουκρανία με κλασσική ωραία φατσουλα και μακρια μαλλια με κλασική ρώσικη φραντζουλα! Ψιλή - με τακούνια πάνω από 1,75 - . Σωματάκι μοντελέ. Στήθος μικρό έως πολύ μικρό. Κωλαράκι κόλασηηηηηηηηηηηηηη Ναι!Ναι!Ναι!! Την λάρα της την αδικούν οι φώτο στο άλλο site. ειναι πολύ πιο στρογγυλο! Κυτταρίτιδα δεν ειδα! Δεν φαίνεται να είναι πάνω από 24 χρονών.

Δίνω το παράβολο και μπαίνω στο δωμάτιο. Δεν αργεί να έρθει! Κοιτάζω το σωματάκι και ανάβω. Βγάζει τα εσώρουχα και αρχίζει τα προκαταρκτικά. Φιλάκια αρκετά και παντού! Μύριζε υπέροχα και μου έκανε εντύπωση! Το στοματικό πρέπει να το βελτιώσει - είχαμε λίγο δοντάκι. Τα νύχια των χεριών πολύ παραποιημένα!! Το νινι της δεν μου φάνηκε ξεχειλωμένο και θα έλεγα είναι λίγο κλειστού τύπου και για αυτό και φαίνονταν να πονάει! Μου έκανε εντύπωση ότι όταν ήταν ανάσκελα και έπιασα τα πόδια και τις πατούσες της ήταν πολύ μαλακά - είχε βάλει κρεμουλα! Ήταν μόνο για φίλημα και footJob! Γενικά είχε καλή συμμετοχή!Από ότι κατάλαβα μιλάει μόνο Ρωσικά και ουκρανικά !

Συμμετοχή 7 γιατι θέλει δουλεια το στοματικό!

Εμένα ως μοντελολάτρης μου άρεσε και θα ξαναπήγαινα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2015
Συναθλητή χιλμαν μας έφτιαξες με το κωλαράκι της αλίσια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1