Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 190 10
Sex Studio 161492
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο δυο μηνες και βαλε απειχα απο το σπορ επηδει δεν ειχα λεφτα και ετσι ειπανα επενδυσω 30Ε σε κατι στανταρ 1.10 σιγουρακι ..που αλλου στην ισως καλυτερη , στις καλυτερες σιγουρα στη πολη ...Εβελινα μετα απο ενα χρονο και 2 μηνες απο την τελευταια συνευρεση και παλι στα ματια μου και παλι στο ενεργειακο μου πεδιο Ναι!..
Απο τις πιο σοβαρες επαγγελματιες φαινεται η εμπειρια της σε πολλα θεματα η απολυτη ηρεμια και απολαυση σε αυτο που κανει ..εχοντας παντα τα πανεμορφα γλυκα βυζακια της για το 1ο που ξεχωριζει , μοντελε σωμα 100% εξου και ο τιτλος ..οπως και το συμπαθεστατο προσωπο της ..Αμεσως σε γοητευει και γινεται αγαπημενη σου ..απλα εμεις οι 20 - 30 - 40 χρονων εκει αναμεσα ξερουμε υποσυνειδητα και το νιωθουμε οτι σε γενικες γραμμες οτι εχει παει μαζι της το μισο Καπη της πολης και αυτοματως δεν μπορεις να χαιρεσαι τοσο οσο θα επρεπε οταν εχεις την επαφη μαζι της ...αλλα οπως σωστα ειπε και ενας φιλος μου τουλαχιστον αυτο το ξερεις εκ των προτερων και λες οτι απο τη στιγμη που η επιλογη ειναι οι επισκεψεις σε τετοια μαγαζια πας με ενα "ωραιο μωρο" ...αρα η επιλογη στην Εβελινα ειναι ακρως επιτυχημενη για οποιονδηποτε και δεν ειναι σιγουρα "πεταμενα λεφτα " ..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Crucifix
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.783
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2015
Κόψε κάτι..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1