Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 144 10
Sex Studio 330590
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σχολώντας από την πρωινή βάρδια στην δουλειά, στο υπηρεσιακό λεωφορείο χαζεύοντας στο κινητό τα προγράμματα, είδα ότι στο Μελαντίας 50 εργάζεται η Σύλβια. Ένα studio πολύ κοντά στην διαδρομή του λεωφορείου, και μιας εδώ και καιρό την «έψαχνα», αφού οι αναμνήσεις μου από την προ έτους συνεδρία μας άριστες, δεν ήταν δύσκολη η απόφαση να κατέβω στην ανάλογη στάση…..

Η Σύλβια δεν είναι άλλη από την πανύψηλη Ρωσίδα που ξεκίνησε στο Βριλησσού 42 σαν Σοφία, για να συνεχίσει στο Φ104 και την Γερμανική αλυσίδα σαν Τζούλια. Πλούσιο στήθος, ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, σαρκώδη χείλη μεγάλα μάτια, ωραίο/μοιραίο πρόσωπο. Ψηλή όπως προανέφερα, με πού ωραίο σώμα χωρίς περιττά κιλά. Πρόγραμμα με 69 (στα 70 ευρώ) και είσοδος στο δωμάτιο.

Σε σωστό χρόνο έκανε την είσοδο της. Αφού ανταλλάξαμε 2-3 κουβέντες ξεκίνησε με φιλάκια το στήθος, το σώμα, τους μηρούς για να καταλήξει στα @@κια με τα οποία ασχολήθηκε για λίγο.
Μου ζήτησε να την περιποιηθώ κάτι που έκανα με μεγάλη ευχαρίστηση. Έδειχνε να το απολαμβάνει αφού τα decibel στην αναπνοή της ανέβαιναν σταδιακά, τα βογγητά γινόντουσαν πιο έντονα, τα χάδια και η πίεση στο κεφάλι μου πιο ισχυρή.
Με δική της επιθυμία καταναλώσαμε αρκετή ώρα έτσι, αφού δεν είχε καμία διάθεση να σταματήσω (άλλο που δεν ήθελα) μέχρι να αποφασίσει να ασχοληθεί με τον «μικρό Cheyenne“ σε ένα καλό στοματικό για να συνεχίσουμε και να τελειώσουμε στα τέσσερα μετά από προτροπή της μέσα σε έντονο κλίμα πάθους.
Μιλήσαμε λίγο, με ευχαρίστησε, φόρεσε το μαύρο συνολάκι της και έφυγε δίνοντας μου ένα πεταχτό φιλί.

Η Σύλβια είναι εξ ορισμού μια πολύ εντυπωσιακή γυναίκα. Αυτό που έχω συμπεράνει μετά από δυο συνεδρίες μαζί της είναι ότι άμα της φερθείς καλά, την «περιποιηθείς» δίνει και αυτή τον καλύτερο της εαυτό για ένα πολύ καλό αποτέλεσμα. Είναι όμορφη, έχει τεχνική, αρκεί και ο παρτενέρ να ξέρει να φερθεί ανάλογα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σύλβια, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
583
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2014
Σαν πολυ συλικονατη μου φαινεται η κανω λαθοςΧμμμ;
15 Ιουλίου, 2014
Προσυπογράφω από την αρχή μέχρι το τέλος...Κύριε Ινδιάνε έχετε όλα τα φόντα να γίνετε Νο1 αξιολογητής...Γλώσσα
15 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν εξαιρέσεις το στήθος, το οποίο είναι εξαιρετικό στην αφή και χωρίς ουλές...κατά τα άλλα πιο φυσική δεν γίνεται...
08 Οκτωβρίου, 2014
Ρωσίδα θεά. Όντως.

Αν αναπτυχθεί χημεία χορταίνεις χυμώδη, θεόρατη σάρκα απο τη Ρώσικη Τούνδρα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4