Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83841
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεψη στο Φριξου 13 και υποδοχη απο μια γριουλα με ασπρο μαλι και κοτσιδες.της ελειπε μονο το πλεκτο.
τα λογια της υπερ του δεοντος ενθαρυντικα,με κοιταζε στα ματια και μου ελεγε συνεχως οτι ''δεν θα χασω!!'' με αποτελεσμα να με πεισει/.περασα στο δωματιο και σε λιγο να σου η κοπελα
Η Μιραμπελα ειναι μια ψηλη ρουμανα με κοντο ξανθο μαλι και φατσα απο την ρουμανια της δεκαετιας του τσαουσεσκου/
Ξεκινησε μια πιπα στο κοιμισμενο μου λουτσο προσπαθωντας να τον ξυπνησει/
προκαταρκτικα δεν εδειξε να προσφερει καθως η ολη της σταση με το ξεκινημα της πιπας εδειχνε αυτο..απο την μερια μου και για να πιασουν τοπο τα χρηματα μου το επεδιωξα αλλα ακουσα τα πρωτα μη και τα τραβηγματα του κορμιου της και τελικα τα παρατησα.
το γαμησι εξελιχθηκε σε 2 στασεις ,απο πανω και στα 4 σε μετρια θα ελεγα επιπεδα,τυπου τυπικης διαδικασιας ωστε να τελειωνει και να φευγει.
δυστηχως τα λογια της γιαγιας στην υποδοχη ηταν μουφα,δεν νομιζω να καταφερει να με πεισει ξανα,και ευχαριστω δεν θα ξαναπαρω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Μιραμπέλα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2014
kai to δυσαρεστο ειναι οτι την πλασαρει η βρωμοτσα2 και σαν ευα που την πατησα και εγω χα χα
22 Απριλίου, 2014
αν διαβαζες τις κριτικες τις , δε νομιζω να σε επηθε καμια τσα2 !! Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2