Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 235 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κοιτώντας τα προγράμματα των μαγαζιών στα μπανερ το μάτι μου έπεσε στο παραπάνω ίδρυμα όπου εργαζόταν στην πρωινή βάρδια η Ανίτα.Την Ανίτα την πρωτογνώρισα στο Αριστομένους 72 πριν κάποια χρόνια...Θυμάμαι πως είχα περάσει πολύ καλά μαζί της,σε σημείο που την επισκεπτόμουν για κάποιο διάστημα κάθε εβδομάδα...Μετά άλλαξε αλυσίδα και κάποιο διάστημα "χάθηκαν" τα ίχνη της ώσπου να την και πάλι στις επάλξεις...!

Αμέσως ντύθηκα και πήρα το αυτοκίνητο με κατεύθυνση τη Λυκόβρυση.Παρκάρισμα στο χώρο που έχει το στούντιο και αμέσως είσοδος σε αυτό.Η υπηρεσία με παρότρυνε να δω και το καινούργιο χώρο ακριβώς από πάνω αλλά η κοπέλα όπου εργαζόταν δεν μου έκανε το κλικ καθώς μοναδικός μου στόχος εκείνη τη στιγμή ήταν η Ανίτα...
Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία ξανθιά κοπέλα από τη Πολωνία,με ενισχυμένο στήθος με πεταχτές ρόγες,έκφυλο πρόσωπο και καλλίγραμμο σώμα.Τα εσώρουχά της επίσης είναι πάντοτε σέξυ και προσεγμένα για τους λάτρεις του είδους...

Είσοδος στο δωμάτιο με πρόγραμμα που περιλαμβάνει 69!Αφού αφαίρεσα τα ρούχα μου έκανα ένα ντουζάκι μέχρι να έρθει η Ανίτα.Μετά από περίπου ένα τέταρτο καθώς προηγείτο άλλος συναγωνιστής η Ανίτα χτύπησε ελαφρά τη πόρτα και εμφανίστηκε μπροστά μου.Κάποιες κουβέντες για να σπάσει ο πάγος και ξεκίνημα με πεταχτά φιλιά.Αρκετή ώρα με περιποιήθηκε κάνοντας μου ελαφρύ μασάζ αλλά και δίνοντας μου φιλιά στο λαιμό και το στόμα.Άμεση ανταπόκριση και από εμένα με πιπίλισμα στις πεταχτές της ρόγες αλλά και ανταλλάζοντας γλωσσόφιλα.Γύρισμα για 69 όπου πραγματικά η συμμετοχή της ήταν καταπληκτική καθώς οι αναστεναγμοί της ήταν πολύ αληθοφανείς αλλά και η περιποίηση της μοναδική.Πέρασμα του προφυλακτικού και καραμέλωμα στα α@@@κια για ώρα αλλά και καλή χρήση της γλώσσας είχε το "μενού" του στοματικού της.Έναρξη στο σεξ με δική μου παρότρυνση καθώς ένοιωθα το "τέλος" να πλησιάζει.Πρώτη στάση με την Ανίτα από πάνω να κινείται σε γρήγορους αλλά και pse ρυθμούς,αλλαγή για ιεραποστολικό όπου ανταλλάζοντας γλωσσόφιλα σπαταλήσαμε λίγο χρόνο ακόμη.Τελευταία στάση στα τέσσερα όπου πραγματικά μόνο και μόνο με τη θέα κατέθεσα εκεί,δίνοντας πρόωρο τέλος στη συνάντησή μας...

Ξάπλωσε δίπλα μου πειράζοντας με,πως δεν άντεξα...Της απάντησα πως με τέτοια προκαταρκτικά αλλά και 69 που να αντέξω για παραπάνω σεξ...Γέλασε,φόρεσε τα σέξυ εσώρουχά της,μιλήσαμε για λίγα λεπτά ακόμη και αποχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Συμπερασματικά είχα μία πολύ καλή συνεύρεση με την Ανίτα η οποία είναι φοβερή επαγγελματίας.Πιστεύω πως κάποιος που ψάχνει μία κοπέλα εμφανίσιμη και σε ρυθμούς pse είναι απ'τις κατάλληλες.Αν και θαρρώ πως όποιος και να την επιλέξει δύσκολα θα φύγει δυσαρεστημένος.

Αυτά για την πρόσφατη εμπειρία μου με την Ανίτα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
738
Likes:
51.935
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2013
Πολυ καλή και αντιπροωπευτικη κριτική για την σουπερ Ανιτα κυρε Βασιλη Μπαρουχο!+1!!!
30 Δεκεμβρίου, 2013
Βασιλη +1 κι΄απο εμενα. Πολυ καλογραμμενη και αντικειμενικη κριτικη οπως παντα.
Η Ανιταρα ειναι το σουπερ συανταρακι μου τον τελευταιο καιρο και παντα φευγω με το χαμογελο στα χειλη.
Ας ειναι καλα ο μεγας Zero που βοηθησε με τα ποστ του να την ανακαλυψω.
Το προβλημα ειναι οτι σαν την Ανιτα δεν υπαρχουν πολλες και οι επιλογες οσο πανε λιγοστευουν
Καλη Χρονια σου ευχομαι, με υγεια και φραγκα να τσαρκαρεις ασυστολα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2