Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83660
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδακι παρασκευης, και μετα τα οσα ειχα διαβαση εδω μεσα περι πιθανης επιστροφης της εμμανουελας ειπα να παω απο κοντα να το διαπιστωσω.
Παλια γνωριμη κυριος απο κατεχακη, εχω παει μαζι της και φριξου αλλη μια φορα, οποτε για να μην τα πολυλογο περασα μεσα με το απλο τον 30 ευρω στο δωματιο που υπαρχει και ενα μικρο τζακουζι! Ηρθε η εμμα με καινουργια μπαλκονια, μια και τα αυθεντικα (μεταξυ μας) δεν τα ελεγες και βυζια. Το θεαμα που αντικρισα ηταν καλο, μεγαλα κρεμαστα βυζια απαλα στην αφη τους, τα υπολοιπα οπως ηταν δεν νομιζω να πειραξε κατι αλλλο πανω της.Ψιλο κουβεντα και ξεκινημα με διαφορα προκαταρτικα δεν λεω πολλες λεπτομερειες γιατι δεν κανει, μετα προσπαθεια για πιπα χωρις... αλλα σε εμενα δεν περναει και φορεσε τον σκουφο.Πιπα βαθια οσο παει και γλυψιμο τα αρχιδια. μετα αρνηση της να ανεβει απο πανω, με την και καλα δικαιολογια οτι θυμαται να την βαζω συνεχεια απο πανω.Μαλακία τεσπα σεχ απο μπροστα με αυτην να πιανει συνεχεια τα βυζια της και μετα τελειωμα στα τεσσερα, στο ενδιαμεσο μου ζητησε να τελειωσω με γυμνο στο στομα,κατι που φυσικα αρνηθηκα. Αυτα τα χαριτωμενα μου συνεβησαν με την ανανεωμενη πλεον εμμα. Ο χρονος αρκετος δωματιο αν εξαιρεσης το στρωμα που βουλιαζε ηταν σε καλα επιπεδα, η τσατσα ευγενικη οσο μπορουσε και αυτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού