Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83660
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χτες απο πληροφοριες της τσατσας που ηταν στο εν λογω ιδρυμα,της Νανας(η οποια την πηγαν αλλου και μεγα λαθος γιατι αυτη η τσατσα με την εμμα καναν φοβερο διδυμο)ξαναρθε η ΕΥΑ.Αστερι πρωτου μεγεθους και αρτια επαγγελματιας.Πηγα σε πολλες κοππελες ολο το καλοκαιρι και στις περρισοτερες,εκλαιγα τα λεφτα μουΚεφάλι σε τοίχο! μα στην εμα αποκατασταθηκε η φυσικη ταξη των πραγματων.Οτι εχω να πω για την ενλογω κοπελλα τα εχω πει.Τσιμπουκι?Γλώσσα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! troathfucking αγριο μεχρι τις αμυγδαλες.Ολες τις στασεις και με ανεση χρονου και κατι καινουργιο στην εμφανιση της ειναι οι ΒΥΖΑΡΕΣ Γλώσσα που εχει πλεον με ισπανικα ατελιωταΣπασίκλας Και το τελιωμα να χυνω πιδακες μεσα στο στομα της βαθεια.Η κοππελα ειναι τεφαρικι μεσα στα σκατα που υπαρχουν και τις αλλες σαβουρες που μας δουλευουν.Ξεχωριζει!!Βρηκα πλεον το στανταρακι μου και δεν κοιτω αλλου παρα μονο αν ακουσω απο πολλους για καποια αλλη απο τα γραφομενα συναγωνιστων παρολο που εχω αμφιβολιες κατα ποσο αλιθηνα γραφουν.Τελεια και παυλα.οσο υπαρχει Εμα εδω θα γερασωΓερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2020
Όνομα κοπέλας
Έμμα
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
468
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού