Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831690
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ορμώμενος απο νυχτερινή έξοδο κατέληξα στον συγκεκριμένο οίκο για να κλήσει η βραδυά μου. Δύο κοπέλες την μια δεν τη συγράτησα αλλα επέλεξα την Δέσποινα, πιπινάκι ,κοντά στο 1,60 ,συμπαθητικό πρόσωπο, μικρό βυζάκι, αξιόλογο κωλαράκι και σοφτ επιδερμίδα.
Πλήρωσα και ανέβηκα στον επάνω όροφο οπου μετά απο ενα σύντομο ντούζ για φρεσκάρισμα κατεύθασε και η νεαρά. Σύντομο μασάζ στην αρχή ,ολίγον απο ισπανικό αν και τα στήθη της δεν βοηθάνε τόσο σε αυτό ,κάποια μπαλαμούτια και πεταχτά φιλιά και πέρασμα πορφυλακτικού για πίπα. Καλή στην τεχνική και αρκετό σάλιωμα και με τα χέρια μου να παίζουν με το μουνάκι της. Μετά απο κάποια ώρα και αφού μου έιχε πλέον σηκωθεί για τα καλά (εξαιτίας ποτού είχα μια καθυστέρηση και χαράς το κουράγιο της) της είπα να σταματησει και την έβαλα να ξαπλώσει, πρώτη στάση ιεραποστολικά με τα ποδαράκια της ακουμπησμένα στους ώμους μου και μετά συνέχεια πισωκολλητό οπού μετά απο μεγάλη προσπάθεια και δική μου αλλα και δική της ήρθε το τέλος. Χαιρετηθήκαμε και απεχώρησα. Γενικά μια τίμια συναλλαγή , χρόνο παραμονής δε μέτρησα αλλα δεν υπήρχε πρόβλημα έτσι κι αλλιως παρά την μη ανταπόκριση μου λόγο αλκοόλ, πάρκινγκ πάνω στη φυλής δίπλα στο στενό, η τσατσά προθυμοποιήθηκε να κεράσει ποτό κατα την είσοδο μου, άφαντη ομως κατα την έξοδο μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2013
Αδερφέ η τσατσά κατά την έξοδό σου είναι άφαντη για να είναι διακρητική η έξοδό σου από το studio.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1