Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Διαβαζοντας καποια αρνητικα σχολια για την τζαστιν γραφω αυτη την κριτικη για να αποκαταστησω το ονομα της καθοτι πιστευω οτι η κοπελα ειναι πραγματικη επαγγελματιας και σεβεται τον φετιχισμο και τα βιτσια του αλλου αφου ειναι η μοναδικη περιπτωση που της εχω ζητησει να βαλει καλτσες η μποτες και μ εχει ρωτησει πως τις προτιμαω Έρωτας Επισης μου εκανε φουτζομπ η ποδομαλακια ελληνιστι και μαλιστα με δικη της πρωτοβουλια.
Η κοπελα ειναι ξανθια με απιστευτη κωλαρα προσχαρη αν και εχει μια αστεια προφορα που θυμιζει ελληνικη μεταγλωτιση της κακιας βαντας στον σπορ μπιλυ. Επισης θελω να προσθεσω οτι κανει απιστευτο τσιμπουκι και δεν εχει διαθεση ξεπετας ενω εκανε το καλο να ριξει επιτελους και την τιμη στα 30. Στα συν η ευδιαθετη τσατσα κατι που σπανιζει στις μερες μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζαστίν
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
200
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2013
ωραιος ο μποτοφιλος....μου βαλες ιδεα να την ξαναφαω μετα απο εφτα περιπου χρονια....τοτε ειχα περασει τελεια.....
G
gl
15 Αυγούστου, 2013
+1 gl
Σεπτεμβρης 2005 πρωτη φορα με τη Τζαστιν.Πριν κανα διμηνο που την ειδα φορουσε κατι φετιχιστικα πορνοτακουνα.
Μπραβο στο μποτισιο αγορι που εκανε το κασκαντεριλικι.
16 Αυγούστου, 2013
βαζει καλτσες και ρωταει και το ειδος..??? υπεροχη!!! θα τηντιμησω φιλε οποσδηποτε!! thank you για την ενημερωση Μεγάλο χαμόγελο
16 Αυγούστου, 2013
Έρωτας φοβερή διάθεση βγάζει η τζάστιν !
17 Αυγούστου, 2013
κοπελα που βαζει καλτσες κλπ και ρωταει και το ειδος?? υπεροχο ακουγεται!! Κατσικογάμης ;) ωραιος φιλε!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5