Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Sex Studio 96298
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ειναι η ασθενεια που εχει εν μικρο κομματι του πλυθησμου να μην θυμαται προσωπα καθολου! σε σπανιες περιπτωσεις δεν θυμουμαστε ακομη και τους συγγενεις μας
αυτο οφειλεται σε καποια δυσλειτουργια του εγκεφαλου που δεν ενεργοποιει τις χημικες ενωσεις μεσα στο κεφαλι
http://en.wikipedia.org/wiki/Prosopagnosia
http://bloggaki.blogspot.gr/2006/10/blog-post_24.html

η κριτικη εκδηλωνεται σε 2 κομματια ετεροχρονισμενα με δεκα μερες διαφορα
λοιπον χτες και ενω κατεβαινα απο βουλγαρια κανω εφοδο μαζι με φιλο στο εν λογο στουντιο ανοιγει την πορτα η γνωστη τσα2 μου και μου παρουσιαζει μια κοπελα ρουμανα που την λεγανε κατερινα μελαχροινο κοντο με κοτσιδα μαυρο μαλλι με θεικο προσωπακι και αψεγαδιαστο κορμι και βγαινει στο διαδρομο χαμογελαει και ξαναμπαινει μεσα στη κουζινα και οχι στο δωματιο της αλλα γιατι???????????????????????????
αν και καθολου λατρεις των ρουμανων λεω δεν γαμιεται να μπω μεσα αν και προσφατα στην αθηνα που πηγα και εχω κριτικη με την μαρια φυλης 80 εφαγα παλι ρουμανικη φολα
στην αθηνα κατεβηκα με κτελ απο την πολη μου εως την αθηνα μ750 χλμ πριν 10 μερες και μολις μπηκα στο λεωφορειο στην ξανθη καθισα διπλα σε ενα μικρο γκομενακι και νολις ειδε τον χαρτη της ρουμανιας για την περιοχη μαμαγια-τουριστικο μερος με ρωταει
εισαι ρουμανος? οχι της λεω απλα σκεφτομαι να απς διακοπες εκει-σσ μαλιστα ειχα ανοιξει θρεντακι για ρουμανια μαμαγια
συστηνομαστε και μολις ακουω το κινητο της να μιλαει ρουμανικα την ρωταω εισαι ρουμανα τελικα?
μου λεεινε δεν καταλαβες απο το ονομα φλορι που σου ειπα!!!!
επειτα με συμβουεψε για μαμαγια και την εωταω που ζει?
μου ειπε ηταν λαρισα και τωρα αλεξανδρουπολη σε καφε μπαρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μετα μιλησαμε για ρουμανια και τις βουλγαρες αλλα και χωρις να της πω οτι παω σε ντελα οτι οι ρουμανες δεν το εχουν το κρεββατι και γελουσε
ΓΕΝΙΚΑ το εκανα καμακι μεσα στο λεωφορειο και ηταν ευπροσδεκτο αλλα και τα ενστικτα μου με οδηγουσαν οτι ηταν φοβισμενο αλλα και μαζεμενο
με ρωτησε γκομενικα πραμματα καιεγω για αυτη και πιασαμε μια ζεστη κουβεντα σσ νομιζω οτι ηταν ευπροδεκτη αλλα ταυτοχρονα μαζεμενη μου ειπε και δικα της προσωπικα αλλα δεν ειναι για το ιντερνετ και μετα απο 5 ωρες ταξιδι κατεβηκε στη λαρισα και την αγκαλιασε ενας φουσκωτος με μια βεσπα που την αδικη αυτη απο εμφανιση
αφου μπαινω στο δωατιο και πλενομαι ερχεται χτυπωντας η τσα2 και με ξαναρωτα αν ειμαι σιγουρος οτι θελω να κανω το προγραμμα και ξαφνιαστικα αφου ειχα δωσει ηδη εξαρχης τα χρηματαΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; ειπαμε αυτη μιλουσε στην κουζινα με αυτην
μπαινει μεσα η κατερινα με ενα χαμογελο και μου λεει- γραφω τον διαλογο
-γεια σου τι κανειςσσ με ντροπαλο υφος ενοχης
-καλα της λεω ξερα απο που εισαι? την ρωτω
-απο κονσταντσα μου λει
-ωραια θα με βοηθησεις για το τι παιζεται για μαμαγια?
-με πειραζεις τωρα?μου λεει
-οχι σοβαα θελω να παω!
-οχι μου λεει με πειραζεις για το αλλο??
-καλα της λεω δεν καταλαβαινω και ξεκινα το ματσακι!!
-ηταν πολυ ντροπαλη και για 1 λεπτο ειχε μεινει αποσβολωμενη για το τι να κανει και απο μεσα μου ελεγα παλι σε κομοδινο επεσα-καλα να παθω αφου πηγα με ρουμαναΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
διαλογο ενω ηταν αγαλμα και ντεμεκ αεριπιανε την ψωλη μου
-ξερεις καπου σε ξερω μου λεει κλεινωντας το ματι
-ναι απο την τηλεοραση της λεω ειρωνικα και της λεω συνεχισε βρε ξεκινα την πιπα
και μου λει
καλα αφου εισαι ετοιμος ξεκιναω (το ονομα μου) το μικρο και μολις το ακουω λεω απο που το ξερεις και μενο συξυλος!!!!!!!!!!!Χμμμ;Χμμμ;Ντροπή
- μου λεει καλα με δουλευεις τοσο θεατραλε εισαι(το ονομα μου)
τσσατιζομαι και της λεω πρωτον που με ξερεις και δευτερον θα παιξουμε μπαλα?
και τοτε καταλαβε το ρυμανακι οτι ηταν το θεμα ΠΡΟΣΩΠΑΓΝΩΣΙΑΣ!!!KAI OTI HMOYN SOBAROS
ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΙΑ ΡΟΥΜΑΝΑ ΠΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΕς ΕΠΕΙ 5 ΩΡΕΣ στη διπλανη θεση?
- μενω κοκκαλοα και παθαινω σοκ
της λεω αληθεια δεν καταλαβα τπτ και αυτη καταλαβε οτι δεν την ειχα καταλαβει!και εκει ηταν παθαινω μπλακ αουτ και της λεεω δεν μπορω να κανω τπτ μαζι σου δεν μου βγαινει τπτ και λεει ελα τωρα αφου ειμαστε ξεβρακωμενοι!!!

ξερετε παλια πιστευα οταν εβλεπε μια στο δρομο που ηταν θεομουνο και την γουσταρα οτι αν γινοτανε να την πληρωσω θα το εκανα αλλα τελικα μαγκες δυσκολο ειναι!
ΟΤΕΛΙΚΑ ΜΠΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΜΕ ΤΠΤ!!
ηταν ενα ταργκετ σαν γκομενα οταν την ειχα δει στο λεψφορειο και μαλιστα μιλησαμε και γκομενικα και ξαφνικα επρεπε να γινω μηχανη και να την γαμησω
αλλα και αυτη μολις πηρα την αποφασει να συνεχισω το εργο μου στηθηκε στα 4 σσ κλασσικο κολπο των ντανων οταν καποιος δεν τους αρεσει η΄βρωμαει ή απλα δεν θελουν να το κανουν για διαφορους λογους πχ διαθεσεις-κουρασεις ορεξης-και το ξερω αυτο απο σιγουρες πηγες
μολις εκανα 2-3 δυεθσδησεις τραβηχτηκα και της ειπα συγνωμη δεν μπορω να το κανω δεν μου βγαινει εγκεφαλικα και χαμογελασε και μειπε κακως στο ειπα ποια ειμαι διοτι αλλιως δεν θα καταλαβαινες τπτ!!!
μου ειπε κατι για τα χρηματα αλλα δεν το δεχτηκα και αφου κατι μιλησαμε προσωπικο εφυγα τρεχωντας και βιαστικος και η τσα2 με ρωτουσε αν ηταα καλη?!!
καθως κι ο φιλος ,αλλα εγω ημουν αλλου!!!

η κατερινα δουλευε και στη λαρισα στο βιλα εροτικα και μαλιστα εχει πολλες κριτικες απο καραμαν και gl
την κατερινα δεν μπορω να την κρινω σαν υπηρεσιες αφου δεν εγινε τπτ τελικα
και ουτε στην βαθμολογια μπορει να ειμαι αντικειμενικος οποτε μην επιρεαστειτε παρα μονο στην κουβεντα της οτι δεν λειτουργουμε μονο με το κατω κεφαλι τελικα
συμπερασμα
οπως ειπε
1 τι μικρος που ειναι ο κοσμος
2 τελικα δουλευει και το επανω σας κεφαλι που και πουΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Μεγάλο χαμόγελο
συμπερασμα δικο μου
1 καταραμενη προσωπαγνωσια
2 ακομα μια φολα με ρουμαναΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
τελικα δεν ειμαι και τοσο βολκανο-ηφαιστειο
3 δουλεευει και το πανω κεφαλι καμια φορα-ειμαστε που και που εγκεφαλικοι τυποιΚεφάλι σε τοίχο!Μεγάλο χαμόγελο
4 μηπως εγινα αγαπουληςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
5 μηπως εγινα κοτα?Μεγάλο χαμόγελο6
6 ΜΑΘΗΜΑ ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑΣ ΜΟΥ

γαμω το φελεκι τετοιο πιπινι και να το γαμουσε εκεινος ο σαχλος ο ασβερκος με την βεσπαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
43.875
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 masonry, popov

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2013
Προσωπική άποψη κι ας κράξουν οι περισσότεροι, καλά ξηγήθηκες αφού έτσι ένιωσες!
13 Αυγούστου, 2013
αγαπουλης μου βγηκαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
ναι οντως καλα θα πουνε θεωρητικα καποιοι για το οτι κολωσα αλλα αμα σου τυχη ειναι δυσκολη φαση διοτι αλλο να παρεις τηλ απο ντελο και να βγαινεισ εξω με ντανα για γαμησι και αλλο να γνωρισεισ μια σα απλη γκομενα και να σου βγει ντανα χα χα χα
ο ηφαιστειος εγινε νεκρο ηφαιστειο
13 Αυγούστου, 2013
καλά ρε ηφαίστιε, πως κάνεις έτσι, φαντάσου να ήταν καμια παλιά γκόμενα ή παλιά γειτονοπούλα... τοτε τι θα έκανες???
απ' τη μια καταλαβαίνω απο την άλλη εσύ που έχεις οργώσει όλα τα βαλκάνια και την μισή ευρώπη να πάθεις τέτοιο κλακάζ???
τεσπα, δεν σε κρίνω και μπράβο για το θάρρος σου να μοιραστείς την εμπειρία αυτή μαζί μας!
13 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αχ βρε Ρίνα Κατερίνα
η φυγή σου φωτιά η θύμηση σου λεπίδα
που με κόβει δυο κομμάτια
τέσσερα, δεκατέσσερα
αχ βρε Ρίνα
Κατερίνα…...
Στίχοι: Κώστας Μπίγαλης
Μουσική: Κώστας Μπίγαλης
Να με συγχωρέσεις στο αφιερώνω , επειδή παραδέχεσαι ότι είσαι ολίγων αγαπούλης Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4