Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83660
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ακομη μια φορα στην Εμμα μιας και τωρα τελευταια μου γυριζε στο μυαλο το χυσιμο στο στομα της που ειχα καιρο να κανω.Η Εμμα εμφανισιακα βρισκεται μαλλον στην καλυτερη της φαση,εχει ξαναπαρει μερικα κιλα και ηρθε στα κανονικα της.Επισης διατηρει ακομα το ξανθο κοντο καρε που της πηγαινει πολυ.

Στο δωματιο ειχαμε τα κλασσικα...Πολυ εισαγωγικο μπλα μπλα αλλα ευτυχως της το'κοψα γρηγορα και την ξαπλωσα μπρουμυτα και επεσα απο πανω της για τα πρωτα χαμουρεματα.Ανοιξα τα κωλομαγουλα και εχωσα μεσα τον πουτσο,της εριχνα και πουτσοσφαλιαρες στη σουφρα.
Μετα την εβαλα κι εκατσε πανω στον πουτσο μου και κουνιοταν κι εκει αρχισαμε και τα παθιασμενα γλωσσοφιλα.
Σε καποια στιγμη επεσε πανω κα με φιλουσε με μανια για κανα 3λεπτο χωρις να κανουμε τιποτα αλλο

Τσιμπουκι το κλασσικο πολυ βαθυ της Εμμας με μπολικο αρχιδογλειψιμο και στη συνεχεια κωλογλειψιμο.
Ξανα χαμουρεματα και πουτσοτριψιματα και τελικα τη γαμησα πισωκολλητο οπου δε με βολευε καθολου το λιωμενο στρωμα εξου και η χαμηλη βαθμολογια για το σπιτι.Τα ελατηρια μου γαμησαν τα γονατα δηλαδη...
Και επειδη καπου εκει αποσυντονιστηκα,ειχε σβησει και το κλιματιστικο και ζεστενομουνα,ειδα οτι αρχισα να χαλαρωνω οποτε πεταξα την καποτα και ζητησα το στομα της.Πραγματι το εστησε σα μουνακι οπως ηταν ξαπλωμενη κατω,της το γαμησα για μερικα λεπτα και τελικα την εχυσα στο στομα.Σηκωθηκε και τα'φτυσε στο νιπτηρα...
Λιγο μπλα μπλα ακομα και αποχωρησε.

Ενταξει με την Εμμα δεν υπαρχουν κανονες.Κανεις ο,τι θελεις και για οσο θελεις.Τουλαχιστον με μενα ετσι λειτουργει ολες τις φορες γι'αυτο και παντα με αποσυντονιζει και δυσκολευομαι να καυλωσω μαζι της αλλα κατι με τραβαει ωστε να ξαναπηγαινω.Δεν ειναι για μπουρδελο δηλαδη...Η Εμμα ειναι να την εχεις σπιτι να περνατε ολοκληρες νυχτες χαμουρεματος.Θα φυγει σε 2 βδομαδες για διακοπες οποτε οποιος προλαβει μεχρι τοτε να την χαιρετησει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.832
Πόντοι:
13.755
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού