Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Sex Studio 96298
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπον μετα απο περατζαδα στο στουντιο λοβ μικρο καθαρο αλλα με μια μετρια πετι γκομενα ειπα να παω στο στουντιο νικο εροσ
εκει ευκολα προσβασιμο μολις μετα το αεροδρομιο παρκινγκ καλο που μπορεις να κρυβεις και το αμαξι και μπαινωμεσα αν και χαθηκα στις 3 διαφορετικες εξωπορτες τελικα το βρηκα το κουδουνι Μεγάλο χαμόγελο
ανοιξε μια τσα2 ευγενεστατη και καταλαβα οτι ειναι βουλγαρα οποτε ανοιξαμε παρλα στη γλωσσα της
ο σωρος σαν φαρμακειο πεντακαθαρος μετα απο 2 λεπτα μπηκε μια κοπελα υψος 1.66 περιποθ με μιλφιστικο προσωπο καντα στα 30 αν και η τσα2 μου ειπε μετα οτι ειναι μολις 24
πεσμενο καλο βυζι στο μεγεθος αλλα κωλαρα με ωραια περιφερεια και καλη επιδερμιδα
μπαινω στο δωματιο με το τζακουσι μου δινουν πετσετα και κανω μπανιο και περιμενω και μολις μπαινει η χριστινα αρχιζουν τα ασχημα
αρχισαμε με πολυ κρυα μουτσουνα και μολις πηγα να σηκωθω απο το κρεβατι με εριξε στο κρεβετι και χωρις να μεγαλωσει το πουλακι μου αυτη μου φορεσε την καποτα κανοντας ενα απλα μετρι τσιμπουκι και γενικα ουτε ενα χαμογελο
μολις την βαζω ιεραποστολικα με εσπρωχνε να μην μπαινω βαθυαΚεφάλι σε τοίχο! και οταν τις εβαλα τα ποδια στην ομοπλατη μου με εσπρωχνε για να μην μπαινω πολυ μεσα οποτε ειπα απο μεσα μου αντε να τελειωνω γρηγορα οπως και εγινε στο τελος της ειπα την αλλη φορα οταν θα αερθω αγου δεν κατεχει το σπορ του σεξ ας μου κανει μια σουπα-γκουλασ σσ σουπα παραδοσιακη απο ουγγαρια κια μου ειπε καλα θα φερει υλικα και θα κανεια αλλα πολυ φοβαμαι οτι και η σουπα της θα ειναι και αυτη κρυα οπως και γενικα η κοπελα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αφου βγηκα επιασα μουχαμπεντι με την τσα2 και της ειπα την αληθεια οτι η κοπελα δεν το κξατεχει και τπτ παραπανω και καλο ειναι να το λεμε στις τσατσαδες για να ενημερωνουν τους ιδιοκτητες -δεν ειναι ντροπη να λεμε αυθρσως την γνωμη μας
στο τελος εφυγα και περασα απο το στουντιο 23 φανταστικο περιβαλον και μια ωρια ξανθια κοπελα 1,80 υψος
αντιτιμο 30 ευρω στο στουντιο εροσ νικολ
αντε καλο ειναι τα καλα επαρχιακα στουντια να φερνουν και καλυτερους επαγγελματιες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα Ουγγαρέζα
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
43.875
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2013
ξεχασα να ανεβασω κριτικη και στην γλωσσα της κοπελας μπας και φιλοτιμηθουν να διαβασουν λιγο μπου και βελτιωθουν

Nos, miután a stúdióban peratzada Lov kis net, de egy mérsékelt dobta csaj azt mondta, hogy megy a stúdióba nikotin ART
ott könnyen elérhető, csak miután a reptéri parkolás jó, hogy rejtve maradhat, és az autót, és ha bainomesa és eltűnt 3 különböző ajtók végre megtalálta a csengő SmileBig
nyitott tsa2 udvarias és megérteni, hogy ez így Bulgária számára megnyitott Parlas nyelvén
Rendetlenség, mint a gyógyszertár makulátlan 2 perc után bicikli lány Méret 1.66 peripoth a milfistiko ember Kanta 30 bár tsa2 mondta utána, hogy ez csak 24
lankadt mell jó méretű, de szép kolara régió és jól néz ki a bőr
belép a szobába tzakousi adj egy fürdőlepedő és várjon, és csak belép a CHRISTINA kezdek rosszul
Kezdtem nagyon hideg Moutsoúna és csak ment, hogy az ágyból dobott engem kreveti és falvak nő birdie nekem, ez a viselt néhány egyszerű lépés, hogy egy szopás és egyetemes, sem a mosolyt
Csak Vazo misszionáriusok lökött nem lép vathyaHeadbang, és amikor feltettem a lábát omoplati én lökött nem megy túl messzire Szóval azt mondtam magamnak, így lehetővé teszi a gyors futás, és ez volt a végén azt mondta, a többi idő, amikor aertho idegenbeli nem rendelkezik a sportos szex hadd a leves gkoulas pp hagyományos leves magyar alga mondta nekem is fog hozni anyagokat, és ezzel más, és attól tartok, a leves is hideg, mint általában, és a lány! !!!
ha egyszer elkapnak mouchampenti a tsa2 és elmondta neki az igazságot, hogy ő nem kxatechei és Tpt felett, és ez jó, hogy mondani TSATSOU tájékoztatni a tulajdonosok, nem szégyellem bevallani afthrsos véleményünk
a végén hagytam, és ment át a stúdió 23 fantasztikus környezetben, óránként szőke 1,80 magasság
KISEBB 30 euró a stúdióban ART NIKOL
Ante jó a jó KERÜLETI stúdiók, hogy és a legjobb szakmai
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1