Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580443
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν ξέρω από που να το πάρω και από να το αφήσω το μονο σίγουρο είναι πως είμαι αρκετά εκνευρισμένος αφού μόλις επέστρεψα από το Π193 με την απόλυτη ξενέρα που έζησα με την Έμιλυ ας το πάρω από την αρχή και τα χώνω στο τέλος

Πρωινό καφεδάκι με φίλο και συνάδελφο με ενημερώνει ότι η Έμιλυ που είχαμε τσεκάρει παλαιότερα επιτέλους δουλεύει πρωινή βάρδια η αλήθεια είναι πως είναι ένα πολύ όμορφο κοντοπούτανο με γλυκό πρόσωπο, καστανόξανθο μαλλί μέχρι την πλάτη, γύρο στο 1,60, με καταπληχτικό σώμα υπέροχο κωλαράκι, και φοβερό στήθος μικρό στητό μυτερό με ωραία ρόγα, δηλαδή από εμφάνιση είναι πολύ όμορφη και πολύ κοντά στα γούστα μου

πέρασμα στο σαλόνι έρχονται 2 κοπέλες η Έμιλυ και μια Τζίνα αδιάφορη για τα γούστα μου πληρώνω το 50ρίκο στην συμπαθέστατη τσα2 που θυμάμαι από πολύ παλιά σε αλλα στούντιο και μπαίνω στο δωμάτιο για ntouz και ενώ μόλις είχα τελείωση το σκούπισμα μπαίνει η κοπέλα ξαπλώνουμε βγάζει το σουτιέν και μένει μονο με το κιλοτάκι της ξαπλώνει επάνω μου και μου φερνή τα πανέμορφα βυζακιά της στο πρόσωπο για περιποίηση
αυτά ήταν τα προκαταρτικά της ευτυχώς για εκείνη ήμουν ήδη έτοιμος
κατευθείαν πέρασμα προφυλακτικού και πίπα αυτό το έχει η κοπέλα δεν μπορώ να πω το αντίθετο αλλα ως εκεί πολύ καλή αίσθηση και αρκετή ώρα αλλα η θέση που είχε πάρει ανάμεσα στα πόδια μου δεν με άφηνε να κάνω τίποτα άλλο από το να κοιτάω στον καθρέφτη γιατί είχε ρίξει το μαλλί μποστά και δεν έβλεπα τίποτα

και ξεκινάμε με εκείνη από επάνω χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο σε πολύ ήρεμο στιλ gfe και γενικά απότι κατάλαβα αυτό είναι το στιλάκι της κάτι που δεν είναι κακό
στην συνεχεια ανεβαίνω εγώ από επάνω με τα πόδια της όρθια που εκεί με πήρε μια εσάνς ποδαρίλας αλλα δεν πτοήθηκα και συνέχισα να σπρώχνω το στενό γατάκι της που εκείνη συνεχώς προσπαθούσε με σάλιο να υγράνει
και συνεχώς έβγαζε ένα ψεύτικο βογκητό εντελώς μονότονο και πάντα ίδιο

γύρισμα στα τέσσερα με την ελπίδα ότι θα βελτιωθούν τα πράγματα με την υπεροχη θεα της κωλαρά στης αλλα μάταια συνέχισε να σαλιώνει και το θεϊκό με σταματάει και μου λέει κάτσε γιατί αυτό το προφυλαχτικό είναι επίφοβο και σκέφτομαι πως θα το αλλάξει κάτι που μου έχει συμβεί και άλλες φορες αλλα τι κάνει η μικρή θεα τον στούντιο βάζει το ένα πάνω στο άλλο και συνεχίζουμε έτσι στα τέσσερα εγώ αρχίζω να τα παίρνω και της λέω πως δεν αισθάνομαι τίποτα μήπως και καταλάβει ότι πρέπει να αλλάξει κάτι και όντως άλλαξε άλλαξε στάση γυρνάει σε ιεραποστολικό αλλα τίποτα τι να καταλάβω με τα 2 προφυλαχτικά και της λέω να τελειώσουμε με πίπα

απάντηση δεν μπορώ πίπα και συνεχίζει με χείρα βοηθειας και κάπως καλύτερη θέση αλλα άρχισε τα μη και μη και μετά από 1-2 λεπτά σηκώνεται να φυγή λέγοντας ότι πέρασε η ώρα ότι πλήρωσα απλό πρόγραμμα που είναι για 15 λεπτά ότι έκατσε από μονη της παραπάνω δεν μπορεί να κάτσει άλλο και αν θέλω να συνεχίσουμε να ξαναπληρώσω για να ξανά έρθει και έχω μείνει μαλάκας με το στόμα ανοιχτό
και επειδή είχα είδη ξενερώσει από όλη την φάση και δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω της λέω πως δεν με ενδιαφέρει η προσφορα της και έφυγε

αυτά για μια από τις χειρότερες εμπειρίες τις ζωής μου σε στούντιο με μια όμορφη κοπέλα αλλα μονο με την ομορφιά δεν γίνετε να τελείωση κάποιος κάτι πρέπει να κανεις και εσύ

και κάτι άλλο το πενηντάρικο που εσύ θέλεις για 15 λεπτά για κάποιους είναι από μια εβδομάδα έως μια μέρα δουλειά δεν τα βρίσκουμε στον δρόμο ούτε τα έχουμε για πέταμα

η αλήθεια είναι πως είχε πέραση σίγουρα το 20λεπτό αλλα αυτό δεν ήταν συμπεριφορά σωστού επαγγελματία να με παρατήσει έτσι και να σηκωθεί να φυγή κα μετά να μην παραπονιούνται πως δεν έχουν δουλειά και πως της κράζουμε άδικα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2013
Χμμμ; Εχεις απολυτο δικιο...κοντοπουτανο και ετσι δουλευει παντα!!! με ολους.
19 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν μπορούσα να μην την κράξω σε τέτοια περίοδο αντί να κάνει κωλοτούμπες για να κερδίσει τον πελάτη κάνει και την δύσκολη ε όχι μαύρο μπας και καταλάβει
19 Μαΐου, 2013
Έ, τη πουτάνα!
19 Μαΐου, 2013
Καλό θα ήταν να ανοιχτεί ένα θέμα που να καταγράφονται ονομαστικά τα κορίτσια που παρέχουν ανάλογο επίπεδο υπηρεσιών. Το καταλαβαίνω να μη "ξέρει" να γαμιέται ή να το παίζει δύσκολη ("μη" και "μη") αλλά το να ακολουθεί τόσο επαγγελματικά τον χρόνο χωρίς να προσφέρει επαγγελματισμό είναι μέγα λάθος. Υποτίθεται ότι δίνουμε 50Ε για μια υπηρεσία. Απο την στιγμή που είσαι σκατά σε αυτό που κάνεις δεν έχεις το δικαίωμα να το παίζεις επαγγελματία ιερόδουλη.
20 Μαΐου, 2013
Διπλά προφυλακτικά, μη και μή, βιασύνες λες και έχουν ουρές απέξω. Καλά έκανες και ανέβασες την κριτική. Γ
lsh
lsh
20 Μαΐου, 2013
Για αυτό άλλες έχουν κόσμο μόνιμα και σταθερούς πελάτες και άλλες βαράνε μύγες. Κανένα έλεος.
lsh
lsh
01 Ιουνίου, 2013
για αυτο πρεπει να γραφουμε τετοια περιστατικα! μπραβο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7