Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831859
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Θέλω από την αρχή να πω ότι το σπίτι αυτό δεν πρέπει να ανήκει στα μπουρδέλα αλλά στα στούντιο. Το επίπεδό του είναι πολύ ψηλό για να εξομοιώνεται με άθλια, βρώμικα και απατηλά φτωχομπούρδελα. Το μόνο που μπορεί να αλλάξει προς το καλύτερο είναι η ψυχρή και τάχα ψαρωτική συμπεριφορά της υπηρεσίας, η οποία δεν μπορεί να κρύψει τουλάχιστον από γερόλυκους σαν την αφεντιά μου ότι κατά βάθος ξέρει τρόπους και μπορεί να είναι ευγενική όταν θέλει. Η Άντζελα είναι στ' αλήθεια η ιδανική trans. Το πλάσμα ξέρει και κάνει ότι χρειάζεται για να πετύχει τον ιδανικό ερεθισμό ενός άνδρα για να χαρεί κι αυτή - και το χαίρεται - ένα τέλειο σκληρό και άγριο πήδημα από την πίσω πόρτα που να διαρκεί. Τέλειο κορμί, άψογη πίπα βαθειά όσο δεν πάει άλλο, γλύψιμο και ρούφηγμα αρχιδιών τέλειο, άν πάρεις και το πρόγραμμα sex show, μπάινει στο δωμάτιο με ένα μεγάλο δονητή, που τον βάζει κατ ευθείαν πίσω. Η διείσδυση στο τέλειο κωλαράκι της, συνοδεύεται με διείσδιση του dildo σε λειτουργία στο καυτό μουνάκι της. Έτσι, την ώρα που γαμάω από πίσω, νοιώθω και τη δόνηση από την γειτονική τρύπα να με καβλώνει περισσότερο. Για να μην πώ για τα θεία ερμαφρόδιτης καλλονής κωλομάγουλα που με σφίγγουν τόσο όσο πρέπει για να νοιώσω ότι η μυσταγωγία που ζώ είναι επιστημονικά ρυθμισμένη και καταδικασμένη σε απόλυτη επιτυχία. Πράγματι, στο τέλος δεν αφήνει το ξεζουμισμένο καβλί μου, άν δεν του πάρει και την τελευταία σταγόνα. Προτιμήστε την όρθια στάση στον άγριο σοδομισμό, γιατί φαίνεται ότι αρέσει πιο πολύ και στη θεά Άντζελα, δίνει τα ρέστα της. Πάντως η κοπέλα κάνει πρόθυμα ότι της ζητήσεις, δείχνει να χαίρεται το γαμήσι και γενικά δεν έχει κανένα πρόβλημα η κόμπλεξ. Υπέροχη συμπεριφορά. Τη συνιστώ! Τhanks Αντζελα! H νέa κοντή coupe σε κάνει ακόμη πιο κάβλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2008
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
4
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού