Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 159 10
Sex Studio 313570
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αν και στα στούντια νιώθω σαν ψάρι στη στεριά, οι συγκυρίες με φέραν στη Κατεχάκη γνωρίζοντας ότι φιλοξενείται στο 8 ένας υπέρτατος μούναρος σύμφωνα με λεγόμενα γνωστού μου αγωνιστή..
Για την εμφάνιση τώρα τι να λέμε.. Οκ φάτσες έχουμε δει καλύτερες, αλλά το κορμί ήταν θάνατος! Πρώτη μου σκέψη να αρχίσω να βαράω μαλακία μες στο σαλονάκι, αλλά κρατήθηκα και το έπαιξα κύριος.. Λεπτό κορμί με εκπληκτικοτρομερό κωλί, βύζους σιλικονάτους καλοφτιαγμένους, δέρμα βελούδο, περπάτημα αεράτο σε στυλ ξεροχύνω..
Όλα τα ωραία βέβαια τελειώνουν κάπου εδώ, αφού η κυρία για να γαμηθεί με ένα νορμάλ πακέτο (ισπανική 69 κτλπ) ζητάει 100 έουρα!!!
Με αυτά τα λεφτά βέβαια στα μασατζίδικα γαμάς και δύο και τρεις ή ξεσκίζεις για μία ώρα ένα ωραίο σι-τζι..
Για πιο λάιτ καταστάσεις ζητάει 70 έουρα, που μάλλον της φαίνονται πολυ λίγα και εμφανίζεται αρκετά διεκπεραιωτική..
Μοναδική καλή στιγμή λίγο πριν το τελείωμα που την είχα στα 4, το τούρλομα του κώλου, χάιδεμα όρχεων με τα τακούνια και λάγνο κοίταγμα ηδονής (ψεύτικο προφανώς).
Πληροφοριακά μου προτάθηκε να την σοδομίσω, αλλά με τις τιμές που είχα ακούσει δεν ασχολήθηκα καν..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Josephine
Josex
Μέγας
Εγγραφή:
17 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.699
Πόντοι:
4.365
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2013
Φίλε Josex, στο απλό προγραμμα νομιζω οτι χρεωνει 50 ευρω. Δηλαδη το ιδιο με τις αλλες. Τα εξτρα θεωρω οτι ειναι ψιλοαπατη να τα πληρωσεις διπλη τιμη.
Την εχω παρει 4-5 φορες και καθε φορα που τη βλεπω αρρωσταινω!
Στησιματα/πιπα για σεμιναριο και δε μου φανηκε σε καμια περιπτωση βιαστικη
15 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πόσα ζήταγε για να τη σοδομίσεις;
Γενικά τι προγράμματα είχε και σε τί τιμες;;;
Αξίζει το κόπο να τα δώσεις ή είναι κομοδίνο;;;;
15 Ιουλίου, 2013
ο άλλος ήθελε να δώσει 70 € και η άλλη να τον ερωτευτεί Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3