Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831699
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενω πηγαινω τακτικα στο στουντιο, ειναι η πρωτη μου κριτικη. Επιλεγω τωρα τελευταια τη Γαβριελα & εξηγω παρακατω τους λογους... Η γαβριελα ειναι μια πολυ θερμη γυναικα, με χαιδεψε σε ολο το κορμι μου, με καβλωσε με τα υπεροχα νυχια της & τα φιλια της σε ολο το σωμα μου... στο λαιμο, στην κοιλια, μου ειπε οτι μυριζα ωραια, η πιπα της ηταν φοβερη & βαθια... ενω ξερει να περναει το προφυλακτικο τελεια με το στομα της! την πηρα σε κανονικη σταση & μετα αλλαξαμε να τη γαμαω στα 4 κοιταζονατας τον καθρεπτη! εχυσα χτυπωντας το μουνακι της με μανια, & φανηκε να της αρεσει πολυ, απο τα βογγητα που εβγαζε! πολυ ομορφα ηταν, εννοειται πως θα ξαναπαω μαζι της! σε σχεση με αλλες κοπελες μπορω να πω οτι ειναι στις ΤΟΠ 3 που εχω συναντησει σε στουντιο... τελος οφειλω να πω πως δεν το περιμενα απο μια κοπελα που ηταν μοντελο & ειχε κανει φωτογραφησεις σε περιοδικα... Γαβριελα θα τα ξαναπουμε συντομα γιατι εισαι μεγαλη καβλα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Γαβριέλα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2013
απο οτι βλεπω δεν εχεις βαλει μεγαλο βαθμο, αλλα δε σε κατηγορω ισως να ηταν το 7 αριστα γιατι σε μια κριτικη μου & μενα τοσο με αφηνε να βαλω... anyway, μια φορα που τιμησα τη γαβριελα περασα & γω υπεροχα, απο τις καλυτερες κοπελες του στουντιο...
01 Μαΐου, 2013
Μέχρι να συμπληρωθεί ένα αριθμός κριτικών το σύστημα έχει όριο στις βαθμολογίες.
lsh
lsh
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2