Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580443
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το τελευταίο πράγμα που είχα χθες στο μυαλό μου, όταν ξεκινούσα την τσάρκα μου, ήταν να συνευρεθώ με κάποια κοπέλα...Πιο πολύ για ενημέρωση προς τους συναγωνιστές ξεκίνησα μέχρι που βρέθηκα στο συγκεκριμένο στούντιο. Εκεί μου παρουσιάστηκε μέσα σε σετ άσπρων εσωρούχων η Μαριάννα. Για όσους δεν τη γνωρίζουν πρόκειται για μια γυναίκα γύρω στα 35, με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο ελαφρά σπασμένο, μιας και το αναπόδραστο του χρόνου είναιεμφανές. Στο θέμα του κορμιού όμως εκεί τα πράγματα γυρνάνε υπέρ της Μαριάννας. Πολύ όμορφο φυσικό στήθος 2.5άρι, αδύνατη και γυμνασμένη με γράμμωση κοιλιά, ίσια και καλλίγραμμα πόδια, ωραία περιποιημένα πατουσάκια με κόκκινο πεντικιούρ και οπίσθια ελαφρώς ευμεγέθη, με λίγα σήμαδια ανεπαίσθητα κυτταρίτιδας. Το σκέφθηκα ελάχιστα, και μιας και μέχρι σήμερα δεν είχα εμπειρία με ώριμη γυναίκα, ένα 50άρικο αποχωρίστηκε το πορτοφόλι μου και η κάπως στριφνή υπηρεσία με οδήγησε στο δωμάτιο. Πρώτη φορά στο δωμάτιο του συγκεκριμένου ιδρύματος οπότε ας πω 2 λόγια. Διπλό κρεβάτι στη μέση του δωματίου, επιτοίχιος καθρέφτης στο πλαί, στη γωνία μικρή ντουζιέρα, σφραγισμένη πετσέτα, καλόγηρος για τα ρούχα και νιπτήρας. ένα καλό δωμάτιο χωρίς το κάτι εξαιρετικό. Γρήγορο φρεσκάρισμα και μικρή αναμονή να έρθει η Μαριάννα. Μετά από λίγο ανοίγει την πόρτα και ήρθε κοντά μου στο κρεβάτι όπου εντελώς χαλαρά και ξένοιαστα πιάσαμε κουβεντούλα, διάφορα θέματα έπεσαν στο "τραπέζι", για τη δουλειά, για τους άνδρες, για το στρατο κλπ...Παράλληλα κάποια νωχελικά αγγίγματα και τριψίματα στα χέρια μας και στο κορμίμου από κείνη ανέβαζαν τη θερμοκρασία. Με δική της πρωτοβουλία έβγαλε τα εσώρουχά της και αμέσως ήρθε από πάνω μου και μου έφερε το στήθος της στο στόμα μου. Πολύ καλό στην αφή, καλοσχηματισμένο, απαλό, με ρώγες οι οποίες ανταποκρίθηκαν στα παιχνίδια μου. Σκληρύνανε και πετάχτηκαν προς τα έξω, ενώ παράλληλα η Μαριάννα άρχισε να αναστενάζει κάπως υπερβολικά είναι η αλήθεια, αλλά όταν της το πα εκείνη μου απάντησε ότι την είχα ερεθίσει...Εμμμμ Διήρκεσε αρκετά αυτή η φάση, εκείνη γερμένη πάνω μου, να με φιλαέι στο λαιμό, κ γω να ανταποδίδω, απέφυγε την επαφή των στομάτων διακριτικά. Κατέβηκε προς τα χαμηλά, όπου μου πέρασε προφυλακτικο στο ερεθισμένο μου μόριο και ξεκίνησε το στοματικό της. Σχετικά απλό, χωρίς περιποίηση της γύρω περιοχής, με ανεβοκατέβασμα του κεφαλιού της και στιγμιαία μόνο λίγα παιχνίδια με τη γλώσσα της κυκλικά του κεφαλιού του πέους μου. Με κοίταζε πονηρά και την τράβηξα κοντά μου και ξεκινήσαμε σε στάση cowgirl. Καλή αίσθηση στη διείσδυση, ωραίο αιδοίο, ξυρισμένο, με μια γραμμούλα μόνο τριχούλες, σφιχτό αρκετά. Αργός ρυθμός στην αρχή, αναστεναγμοί και πνιχτές ανάσες από την πλευρά της Μαριάννας, εγώ να πιάνω τον κωλαράκο της από πίσω και να καθοδηγώ το ρυθμό και τη διείσδυση. Ξαναέγειρε πάνω μου και μου ζήτησε να κάνω εγώ την κίνηση, οπότε άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της με ορμή και ένταση κ κείνη να με δαγκώνει στο λαιμό..Επόμενη στάση στα 4, καλό στήσιμο, ωραία θέα και ανεμπόδιστη διείσδυση χωρίς "μα και μου" από μέρους της μιας και ο ρυθμός είχε ανέβει αρκετά και η γρήγορη και βαθιά διείσδυση της προκάλεσε ακόμα περισσότερη όρεξη για βρωμόλογα και προτροπές....(χωρίς όμως να ναι ενοχλητικά). Γύρισμα σε ιεραποστολικό, αρχικά με τα πόδια της ανοιχτά και γω να περιποιούμαι ξανά τις ρώγες της και στη συνέχεια με τα πόδια της στους ώμους μου και το τελείωμα με βρήκε μέσα της ενώ έγλειφα τα καλοσχηματισμένα δαχτυλάκια της και το πέλμα της το οποίο ήταν με έντονη καμάρα και πεντακάθαρο.
Μετά έκατσε και άλλο, δεν βιάστηκε να φύγει, συνεχίσαμε την κουβέντα, με βοήθησε να σκουπιστώ και αποχώρησε αφού πια είχα ντυθεί και γω.
Μια συνάντηση διαφορετική, μιας και δεν ήξερα πως συμπεριφέρεται μια ώριμη γυναίκα, απέπνεε σιγουριά, ήξερε τι ήθελε και δεν ήταν καθόλου βιαστική αλλά ευχάριστη και υπομονετική και πρόθυμη να ικανοποιήσει τα "θέλω" μου. Μια γυναίκα με Γ κεφαλαίο στο χώρο του πληρωμένου έρωτα η οποία βάζει κάτω και πολύ νεώτερες και σε θέμα κορμιού αλλά και ταπεραμέντου κατά τη διάρκεια της πράξης. Τίμια επιλογή στο 50αρικο!
Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα.Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.522
Πόντοι:
26.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού