Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580443
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παρασκευή μεσημέρι και βολτούλα σε διαφορα στούντιο με κατάληξη στο Πειραιώς 193 που δούλευαν 2 κοπέλες η Άννα και η Σύλβια
παρόλο που η Άννα είναι πιο κοντά στα γούστα μου
η Σύλβια ήταν άκρως εντυπωσιακή για να περάσει απαρατήρητη και με έβαλε άμεσος στο δίλημμα duo ή Σύλβια τελικά επικράτησε το δεύτερο και διάλεξα την Σύλβια μονη της

Η Σύλβια είναι μια πανέμορφη κοπέλα γύρο στο 1,75 μελαχρινό μακρύ μαλλί πολλή όμορφο πρόσωπο φυσικό μεσαίο προς μεγάλο στήθος τρομερό σώμα και απίστευτο κώλο
όπως καταλαβαίνετε έπρεπε να τιμηθεί
έτσι και έγινε
πέρασμα στο δωμάτιο και ελαχιστη αναμονή λόγο της ώρας δεν είχε κόσμο ούτε πριν ούτε μετά
έρχεται η κοπέλα χαμογελαστή και ομιλητική ανεβαίνει από επάνω μου και αρχίζει να γδύνεται όλο νάζι και χάδια
και μου ρίξει της βιζαρες της στα μούτρα
συνεχεια με αρκετά χάδια και γλειψίματα μέχρι να αρχίσει την Ισπανική
ξεκίνημα μιας τρομερής πίπας με πολλά deep throat
άλλες φορες έβαζε χέρι άλλες όχι και με εναλλαγές στον ρυθμό
ενώ παράλληλα δεχόταν χάδια στα επίμαχα σημεία χωρίς να ενοχλείται
ξεκίνημα στο sex με αυτήν από επάνω με πολύ καλο ρυθμό
και εκεί που νόμιζα ότι θα σηκωθώ εγώ μου γυρνάει σε cowgirl
μετά ήταν η σειρά μου πρώτα με ιεραποστολικό με τα πανεφορμα μακριά της πόδια να κλέβουν την παράσταση

λίγο γύρισμα στο πλάι
και μετά ένα απίστευτο στήσιμο στα τέσσερα που ενώ μέχρι εκείνη την ώρα μου έβγαζε ένα gfe κλίμα στα τέσσερα μου έδειξε άλλο πρόσωπο μεταμορφώθηκε σε pse με προκαλούσε να την καρφώνω πιο δυνατά και πιο γρήγορα τα βογκητά και αυτά που έλεγε δεν ήταν υπερβολικά ούτε φαινόντουσαν ψεύτικα κάτι που με έφτιαχνε περισσότερο

και ενώ η καύλα είχε κορυφωθεί με γυρνάει και ανεβαίνει από επάνω με πιο έντονο ρυθμό και χτυπήματα
ενώ για τελείωμα της ζήτησα να μου πάρει την τρομερή της πίπα κάτι που το έκανε με πολλή ευχαρίστηση

μετά από το τελείωμα μερικά πεταχτά φιλια για το αντίο
ντύθηκε και έφυγε

αυτά από την εμπειρία μου με την Σύλβια μια κοπέλα που με ικανοποίησε απολύτος συνδυάζει καλές υπηρεσίες και μια πανέμορφη γυναικα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2013
Ωραία κριτική, φίλος. Η Σύλβια σταθερή αξία.
lsh
lsh
17 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστώ φιλε να ξέρεις ότι και εγώ σε διαβάζω και είσαι από τα άτομα που εμπιστεύομαι
17 Μαρτίου, 2013
μας καβλωσες αλητηΚουλ
05 Απριλίου, 2013
Γνωριζετε αν δουλευει και σε αλλο στουντιο και αν ναι, σε ποιο?
Ευχαριστω εκ των προτερων...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4