Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831705
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χτες το πρωι πηγα στο στουντιο για να δωσω καποια πραγματα στο δεσποινακι...μαζι δουλευανε η κελλυ και η λουσι...Η λουσι ειναι πραγματικα ενα πανεμορφο πλασμα με το οποιο ειχα βρεθει σε τεραστιο διλημμα πριν επισκεφτω για πρωτη φορα τη δεσποινα μηπως επρεπε να διαλεξω αυτην....Τελικα ειχα διαλεξει δεσποινα και κολλησα εκει.. Γλώσσα

Χτες παρολαυτα και μιας και η δεσποινα ειχε αρκετη δουλεια για την ωρα που θα βρισκομουν στο μαγαζι,κι αφου πηρα την αδεια της πρωτα σαν σωστος κυριος,αποφασισα να την "απατησω" και να υποκυψω στην ομορφια της λουσης...

Απο προγραμμα,ανεβηκα στο δωματιο 3 και την περιμενα...Μεχρι αν ρθει η λουσι εμφανιστηκε για λιγο στο 3 και η δεσποινα και μ κανε ναζακια οτι θα την απατησω και τετοια....Αλλα ειπαμε..εγω ειχα παρει την αδεια της...

Μετα απο λιγο ηρθε η λουσι φορωντας ενα πολυ ομορφο κορμακι..Συστασεις δεν εγιναν αφου τοσο καιρο στο στουντιο εχουμε γνωριστει...Γδυθηκαμε ξαπλωσαμε στο κρεβατι κι αρχισαμε να εξερευνουμε ο ενας τον αλλο...Πολλα χαδια και φιλια...Η λουσι εχει πραγματικα πολυ ομορφο κορμι οπως και προσωπο....Η μαχη ξεκινησε με στοματικο εχοντας εμενα στα γονατα και εκεινη ξαπλωμενη...Εξαιρετικη βαθια πιπα με κοιταγματα στα ματια...

Μετα απο λιγο ξαπλωσα και η λουσι ανεβηκε πανω μου και μπηκα ολος μεσα της....Εφερε το στηθος της στο στομα μου για να το περιποιηθω και αρχισε να κουνιεται ρυθμικα ενω ριχναμε και μερικες καυτες ματιες....

Αλλαξαμε μετα απο λιγο στα 4 οπου η θεα ηταν πραγματικα εξαιρετικη και η συμμετοχη της με βογγητα και καποια λογια με καυλωνε ακομα περισσοτερο...

Τελευταια σταση η κλασικη αφου η λουσι εχει πολυ ομορφο προσωπο και αξιζε να τελειωσω κοιτωντας την και με μερικα κλεφτα φιλια...

Κουβεντουλα για λιγο και με χαιρετησε...Κατεβηκα μετα απο λιγο στο σαλονι και με τη συνοδεια της κελλυς και της δεσποινας συνεχισα το καφεδακι μου..

Εν κατακλειδι μια πολυ ομορφη εμπειρια μ ενα πολυ ομορφο κοριτσι,δροσερο και ορεξατο..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Λούση
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2013
" Εν κατακλειδι μια πολυ ομορφη εμπειρια μ ενα πολυ ομορφο κοριτσι,δροσερο και ορεξατο.. " μπράβο καί συμφωνώ , τι το διαφορετικό είχε όμως αυτή ή εμπειρία που το έβαλες καί σαν τίτλο Χμμμ; ?
03 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε σχεση με τη δεσποινα που ειναι η μοναδικη που πηγαινα μεχρι τωρα στο 104 Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2