Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 167 10
Sex Studio 164990
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στην Άννα όπου ήταν μέσα σε δωμάτιο με απλό πρόγραμμα και έκανε 20 λεπτά να βγεί.
Τα προγράμματα της πολύ φθηνά με ανώτερο το τζακούζι με 80 ευρώ.
Η Άννα από εμφάνιση είναι η απλή κοπέλα της διπλανής πόρτας με πολύ ωραίο κωλαράκι που με δελέασε και πέρασα μέσα με 30 ευρώ που περιελάμβανε και μασάζ.
Μπήκε μέσα χαμογελαστή δέχτηκε τα χαδάκια στα όρθια με ξαπλώνει μου περνάει προφυλακτικό κάλτσα και σκέφτομαι από μέσα μου 2 στις 2 αποτυχημένες καταθέσεις σήμερα κρίμα.
Της λέω είσαι σίγουρη ότι θα περάσεις από τώρα το προφυλακτικό μου λέει μην ανησυχείς θα τον φτιάξω εγώ.
Μου παίρνει ένα ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα τσιμπούκι απίστευτο μου τον σήκωσε και μου τον έκανε ντούρο στο 100% δεν το πίστευα χωρίς να έχει την προστυχιά και την εμφάνιση της Αναστασίας(Εκκλησία) με έκανε τούρμπο.
Με ρωτάει πως θες της λέω έλα από κάτω της τον βάζω ωραία αίσθηση αλλά σαν να μην με άφηνε να μπω μέσα βαθιά. Αλλάζουμε σε doggie πάλι τα ίδια παρόλο που προσπάθησα να διορθώσω την στάση δεν κατάφερα να έχω διείσδυση όπως την ήθελα τελείωμα σε ιεραποστολικό.
Μετά μου έκανε και ένα μασαζάκι.
Στο τέλος της είπα για τα αρνητικά της σημεία και ότι την ώρα του σεξ πρέπει να ρίχνει και κανένα αγκομαχητό ή κάτι άλλο.
Κάθεται σαν άψυχη κούκλα.Μου είπε ότι εγώ δεν κάνω τέτοια και οι πελάτες μου τώρα το πρωί δεν τα θέλουν αυτά.
Γούστα είναι αυτά και για τα λεφτά που ζητάει είναι μια τίμια πρόταση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2013
η χριστίνα είναι θεά με έχει ξεφτυλίσει πολλές φορές.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1