Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831712
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο κάθε άνθρωπος αντιδράει διαφορετικά στα διαφορα γεγονότα που του συμβαινουν στη ζωή. Έχοντας σημερα το βράδυ να ξαναμπώ στο στρατό και να αρχισω ξανά τη μονοτονία κ ρουτίνα της στρατιωτικής ζωής η ψυχολογία μου το πρωί ήταν εντελώς αρνητική, είχα νευρα κ ένιωθα "άδειος". Μπαίνοντας μετά από καιρό στο σαιτ του στούντιο κ βλέποντας τις φωτός της λουσι(δε δείχνει βέβαια προσωπο), κινήθηκε το ενδιαφέρον μου να τη συναντήσω μπας κ αλλάξει η ψυχολογία μου. Φτάνω το πρωί στο στούντιο, παρκάρω μετά από 2 κύκλους κ χτυπάω το κουδούνι...μου ανοίγει η κύρια πέτρα, η οποία ειναι υπόδειγμα ευγενειας κ καλοσύνης και πριν προλάβω να πω οτιδήποτε, γεμίζει μια κούπα με ζεστό γαλλικό καφέ. Ήταν ότι χρειαζόμουν για να ξυπνήσω. Της λέω ότι έχω έρθει για τη λουσι. Τη φωνάζει κ παρουσιάζεται μπροστά μου με ένα σετ λεοπαρ εσώρουχα, κορμάκι κ ζαρτιέρες στις ιδιες αποχρώσεις. Αν από τις φωτο κάποιος καταλαβαίνει το θεσπεσιο κορμί της, αυτό που δεν αποτυπώνεται ειναι το ερωτικό της βλέμμα, τα μαύρα υπέροχα ματια της και τα έντονα ζυγωματικά της. Από τα πιο ομορφα πρόσωπα που χω συναντήσει....δε χρειάστηκε κάτι παραπάνω, δίνω το αντίτιμο για φουλ προγραμμα(100 ευρώ) κ ανεβαίνω στο δωμάτιο 3, κανω μπανάκι κ περιμένω. Σφραγισμένη πετσέτα κ παντόφλες κ σεντόνια πεντακάθαρα. Μετά από μικρή αναμονή έρχεται το κοριτσι κ ξαπλώνει διπλα μου, κ έτσι είχα τη δυνατότητα να την παρατηρησω καλύτερα. Μακριά, μαύρα ίσια μαλλια, το προσωπο από κοντα ακομη καλύτερο. Στήθος φυσικο, 2.5αρι, όμορφη περιφέρεια σφιχτή κ στητη. Μετά από μια σύντομη κουβέντα, αρχίσαμε τα φιλία, τα χάδια. Το αρωμα της διακριτικό,μεθυστικό κ η αισθηση καθαριότητας με έφτιαξε ακομα παραπάνω. Της έβγαλα το κορμάκι κ μου αποκαλύφθηκε όλο το στήθος της,με τις πανέμορφες ρώγες. Τη φιλούσα παντού, στο λαιμό, στο στήθος, στις ρώγες, στα μάγουλα κ κείνη επαιζε ναζιαρικα με τα μαλλια μου αλλά κ τα δικά της...Κουλ κατέβηκα πιο χαμηλά κ αρχισα να περιποιουμαι το αιδοίο της. Η ανταπόκριση της κλειτορίδας της άμεση, σκλήρυνε κ δεν άργησε να κουνάει κ κείνη τη λεκάνη της κ να με καθοδηγεί. Πνιχτά βογγητα, κλειστά ματια κ χάδια στην πλάτη μου έδειχναν ότι το κλίμα είχε ζεσταθεί. Της τράβηξα τις ζαρτιερες και μου αποκαλύφθηκαν τα υπέροχα πατουσακια της. Δεν έχω δει πιο συμμετρικά δαχτυλακια....ολοισια, βαμμένα κόκκινα κ πατούσες μαλακές κςι με ωραία καμάρα. Τα έφερα κοντά μου, αρχισα να τα γλείφω, να τα μυρίζω κ κείνη λέγοντας μου ότι τρελλαινεται για παιχνίδι, μου έβγαλε το μποξερακι με τα πόδια της κ άρχισε να παιζει με τον ηδη σκληρο φίλο μου φυλακιζοντας τον ανάμεσα τους. Σειρα είχε στοματική περιποίηση εκ μέρους της. Πολύ καλή πίπα, αργή αισθησιακή κ βαθιά. Περιποιήθηκε κ τη γυρω περιοχή κ η ευχαρίστηση αύξανε με γεωμετρική πρόοδο. Πέρασμα προφυλακτικού με στομα κ πρώτη στάση, ο λωτος. Εγώ ακουμπισμένος στον καθρέφτη κ κείνη ήρθε κοντά μου, τύλιξε τα πόδια της γυ μου κ η διείσδυση ήταν γεγονός. Είχαμε αγκαλιαστεί, φιλιομασταν κ οι αναπνοές μας είχαν γίνει ένα. Είχαμε συνεχεια οπτικη επαφή, τα ματια της εκφραστικοτατα μου δείχνανε το δρόμο..Χαμόγελο στη συνεχεια στηριζόμενη στα πόδια της, το γυρίσαμε σε cowgirl με ενταση κ πάθος. Το στήθος της τοσο όμορφο το φιλούσα,εγλειφα ξανά τις ρώγες της....επομενη στάση ιεραποστολικό με τα πόδια ενωμένα, πατουσακια στο προσωπο μου, τα δαχτυλακια της πανέμορφα κ αφρατα τα ευχαριστηθηκαΜεγάλο χαμόγελο τα πνιχτά βογγητα της κ τα κλειστά ματια της κ οι μορφασμοι της μου ανέβαζαν τη λίμπιντο ακομα παραπάνω. Τη γύρισα στα4 για να θαυμάσω το κωλαρακι της. Στρογγυλό κ καλοσχηματισμενο, απαλό. Συνεχίσαμε έτσι για λίγο κ μετά την παροτρυνα να ξαπλώσει τελείως κ με ελαφρα ανασηκωμενη τη μέση της κ στηριζόμενος στα μπράτσα μου συνεδισαμε σε αυτή τη στάση για κανα 4λεπτο με παραλλαγή εκείνη τελείως ξαπλωμένη κ να μπαίνω μέσα της πάνω από τα πόδια της που τα είχε ενωμένα. Μια στάση για λίγο 69, για να ανάκτησω δυναμεις κ για να μην την πονέσω, κ συνεχίσαμε με reverse cowgirl. Χουφτωνα το κωλαρακι της κ κοιτιομασταν στον καθρέφτη. Ξανά ιεραποστολικό με ανοιχτά τα πόδια, μετά λίγο στο πλάι για να βλεπω το υπέροχο βλέμμα της κ στήθος της. Για το τέλος διάλεξα να τελειώσω στα καλοσχηματισμενα πατουσακια της. Η λύτρωση έντονη κ με διάρκεια μετά από μια απολαυστική footjob. Κάτσαμε για λίγο ακομα στο δωμάτιο λέγοντας διαφορα κ ανανεώσαμε το ραντεβού μας.
Στο αυτοκίνητο φεύγοντας επαιζε το κομμάτι του βερτη"είμαι μαζί σου" όπου ένας στίχος ειναι και"μεσα από τα ματια σου πήρα ζωή", εξ ου κ ο τιτλος. Ένιωσα ότι πήρα ζωή κ ψυχολογία για να αντιπαλεψω την παραμεθωριο....(που βλεπω να μη τη γλυτωνω)....Λύπη υπερβολικός? Μπορεί....ετσι ένιωσα όμως. Η λουσι προσωπικά μιλώντας επαναπροσδιορισε την έννοια του gfe κ του vfm....
ΥΓ: η κέλλυ ανανεωμένη, αδυνατισμενη βγήκε κ με χαιρέτησε κ αστειευτηκαμε κ μου δωσε την εντύπωση ότι....ηρθε για να μεινει....
Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Λούση
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.524
Πόντοι:
26.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2012
αδυνατησε η κελλυ? μμμ ενδιαφερον ΚατσικογάμηςΓαμήσουΓαμήσου
S
stam_90
11 Δεκεμβρίου, 2012
επέστρεψες στο 104? μμμ ενδιαφέρον
12 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στην ουσία δεν έφυγα ποτε...Κουλ
12 Δεκεμβρίου, 2012
Νέο ...λαγούμι Λαγέ αλλά πολύ ωραίο ΣπασίκλαςΜεγάλο χαμόγελο !!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4