Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831715
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δευτερα βραδυ λοιπον κι εκει που ειμαι αραχτος στον υπολογιστη παιρνω χαμπαρι οτι ξεκιναει ο διαγωνισμος που κανει η αντζελα με επαθλο ενα δωρεαν προγραμμα με οποια κοπελα θες...Η ερωτηση περιεργη χρειαζεται μπολικη δοση τυχης.Μετα απο αρκετες απαντησεις,η αντζελα ανακοινωνει οτι εχω κερδισει..Ενα χαμογελο σχηματιζεται στο προσωπο μου..Η αληθεια ειναι οτι παροτι ειμαι μελος του γκρουπ και θαυμαστης της δουλειας της αντζελας να το μετατρεψει ισως στο κορυφαιο του ειδους τα οικονομικα που δεν ειχαν βοηθησει να επισκεφτω το στουντιο κι οσες φορες το εκανα,απογοητευτηκα απο την εικονα της κοπελας που ειχα στο στοχαστρο,εκανα μεταβολη κι εφυγα...Αυτη τη φορα ομως...Με το που κερδισα το μυαλο μου πηγε αμεσα στη δεσποινα..εχω διαβασει απειρες καλες κριτικες,την εχω φιλη στο fb και οι φοτο της ειναι απιστευτες...Βεβαια αυτο που φοβομουν ειναι οτι δεν εμφανιζεται το προσωπο και πειτε το παραξενια και το ωραιοτερο κορμι να εχει η κοπελα αν κατι με χαλασει στο προσωπο δεν αποφασιζω να περασω...Μπαινοντας στο σαιτ επεσα πανω στις φοτο της λουση βεβαια κι εκει μπηκε ενα τεραστιο διλημμα...Τελικα αποφασισα να παραμεινω στην αρχικη μου επιλογη και να επισκεφτω την δεσποινα για να παρω το δωρο μου..

Τεταρτη μεσημερακι λοιπον και ανηφοριζω με το τρενο προς το στουντιο..Λαικη-πολυκοσμια και τα σχετικα αλλα εγω ειχα σταθερη τροχια..Μπαινω μεσα και πριν προλαβω να μιλησω η υπηρεσια μου παρουσιαζει την νεφελη(εξαιρετικη παρουσια θα ομολογησω)...Τοτε της λεω οτι ειμαι αυτος που κερδισε στο διαγωνισμο..ΑΑΑ ναι μου λεει..Εχεις ερθει για τη δεσποινα...Ειναι απασχολημενη μου λεει,θα πρεπει να περιμενεις..Κανενα προβλημα,αποκρινομαι και αραζω στον καναπε...Πορτοκαλαδιτσα για να περασει η ωρα και απο μπροστα μου περναει η εντυπωσιακη αλεξανδρα...Ξαφνικα ανοιγει η πορτα απο το 1 και βγαινει ολογυμνο το πλασμα.Οι οποιες αμφιβολιες ειχα σχετικα με το τι θα συναντησω φυγανε αμεσως..γυναικα απολυτα του γουστου μου.με τις καμπυλες της και ενα γλυκο και προστυχο προσωπακι..Μ βλεπει μ γελαει..της λεει η υπηρεσια εχει ερθει για σενα..Ναι το ξερω αποκρινεται..Ειμαι το δωρο του..Ερχεται φιλιομαστε και μου λεει πρεπει να με περιμενεις..Κανενα προβλημα ξαναλεω και μπαινει στο δωματιο..

Λιγο μετα ανεβηκα με την κυρια που καθαριζει και συνεχισα την αναμονη μου στο πανω σαλονι..Μπηκα στο δωματιο 3.ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ με σαγιοναρεσ και πετσετουλα να με περιμενουν..Εκανα ενα ντουζακι και ξαπλωσα στο κρεβατι βλεποντας την ταινια στην τηλεοραση και πινοντας το αναψυκτικο μου...Σε κανα 10 λεπτο ακουσα τα τακουνια της δεσποινας και μπηκε στο δωματιο φορωντας ενα απιστευτο διχτυωτο φορεματακι..Δεν το κρατησε για πολυ πανω της βεβαια...Ξαπλωσε διπλα κι αρχισαμε τα χαδια και τα φιλια με αναφορες σε καποια σχολια που της ειχα κανει πριν συναντηθουμε μεσω πμ...Το κορμι της σφιχο οτι πρεπει για χουφτωμα και το στηθος της στο στομα μου να μην το χορταινω...

Δεν αργησε να μου περασει το προφυλακτικο και να ξεκινησει ενα στοματικο,που πραγματικα ειναι ισως το καλυτερο που μου εχουν κανει..Ελαχιστη χρηση χεριου,βαθια στο στομα της,να το χτυπαει στη γλωσσα να περιποιειται τα μπαλακια μου και ολα αυτα ενω μου εριχνε και βλεμματα πονηρα αρκετα συχνα..Απιστευτο συναισθημα...πραγματικα οσο συνεχιζε και δεν σταματαγε πιστευα οτι θα τελειωσουμε ετσι...Οχι ομως...Το δεσποινακι στηθηκε στα 4 και ηταν ωρα για μαχη..Εξαιρετικο στησιμο,εγω απο πισω και εμσα της..Η αισθηση εξαιρετικη..αρχισα να μπαινω μεσα της με ρυθμο χουφτονοντας τον απιστευτα σφιχτο ποπο της ενω αυτη εβγαζε κραυγουλες και μου ελεγε προστυχολογα συνεχεια...αφησα τα καπουλια της και επεσα πανς της οσο αυτη χαμηλωνε τη λεκανε της και την φιλησα στην πλατη και το λαιμο...

Στιγμες μετα αλλαξαμε στην κλασικη σταση...Το ανοιγμα των ποδιων της απιστευτο,με προσκαλεσε να μπω μεσα της κι ετσι εγινα...Στην αρχη μ εκλεισε αναμεσα στα ποδια της ενα λιγο μετα πηρα τα ποδια της στους ωμους μου και μπηκα καπως πιο αγρια μεσα της..Τα λογια απο μερους της συνεχομενα να με καυλωνουν πιο πολυ..Πηρα την πρωτοβουλια να γλειψω το στηθος της και να φλησω το προσωπο της και γρηγορα βρεθηκαμε να φιλιομαστε με παθος κατι που ηταν η χαριστικη βολη για να αδειασω μεσα της,με τη δεσποινα να μου φωναζει οτι τα θελει...

Ξαπλωσα εξαντλημενος διπλα της κι αυτη ηρθε στην αγκαλια μου...Συζητησαμε για 5-10 λεπτα..για τον διαγωνισμο για το αν ειχα ξαναπερασει απο το μαγαζι και διαφορα αλλα θεματα κι αφου προσφερθηκε να με κερασει κατι ακομα να πιω κι εγω αρνηθηκα ευγενικα φιληθηκαμε σταυρωτα και με χαιρετησε..

Ντουζακι ξανα,τελειωνω το αναψυκτικο μου και χαιρεταω την υπηρεσια...Ενα απο τα πιο σεξυ και ομορφα δωρα στη ζωη μου μολις ειχε τελειωσει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2012
Γλωσσοφιλα;Θα φαγες καλα Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1