Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831859
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πήγα στο μαγαζάκι αυτό με μεσημεριάτκη διάθεση για τρανς. Φαντάστηκα ότι μπορεί να ηταν η Άντζελα, αλλά είχα να πάω πολύ καιρό στο 104, και περίμενα μάλλον οτι θα γνώριζα καινούριο μωρό. Η Τσατσά, πολύ σοβαρή, μου είπε ότι ήταν η Εύα. Φαντάστηκα ότι θα ήταν Η γνωστη Εύα, η famus Hot Trans. Και βγαίνει ένα Ευάκι, κοριτσάκι κανονικό, γλυκό, αλλά καθόλου Breath taking όπως αυτό που περίμενα. Σκέφτηκα μια στιγμή να φύγω, αλλά ευτυχώς έμεινα, αφού κατι είδα στον τρόπο που κοίταξε, κάτι μου υποσχόταν το μωρό. Πήρα λίγο ενισχυμένο πρόγραμμα, και δεν το μετάνοιωσα. Το μωρό από την Καλαμάτα, έδωσε ρέστα, και έσωσε την υπόληψη της ελληνίδας πουτάνας! γλύκα, προθυμία, και κάβλα. έτριβε το μουνάκι της μπροστά μου, πίπα ξεσκούφωτη, η συμπεριφορά φιλενάδας εναλλασόταν με αυτή της ξεσκισμένης σκύλλας, όποτε εγώ της το ζητούσα, χωρίς καμμία αντίρρηση. Στο τέλος μου πήρε πίπα με καπότα, οπότε χωρίς να προφυλάσσεται πια, με κάβλωσε ακόμη περισσότερο. Το πισοκολλητό της τέλειο, ένοιωσα ότι το μωρό ανήκει ίσως στη σχολή της Πάολα, χωρίς βέβαια να φτάνει ούτε στο ελάχιστο τη Θέα... Λέτε βρέ συντρόφια να προλάβουμε να ζήσουμε την αναβίωση της σωστής Ελληνίδας πουτάνας, στο προσεχές μέλλον; Αξίζει λοιπόν, η Εύα η στρέιτ γυναίκα που δουλεύει στο Transομάγαζο! Το σπίτι είναι σχεδόν Studio, όχι πάντως μπουρδέλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2008
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
4
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού