Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580445
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στο Π193 με στόχο την Έλλη λόγω των φωτογραφιών της και των καλών κριτικών που έχει δεχθεί.
Πάρκινγκ άψογο λόγω του Πράκτικιερ απέναντι,τσατσά υπέρ ευγενική και αναμονή στο σαλόνι της Έλλης...
Εμφάνιση της νεαράς -περίπου 25 ετών-,πρόστυχα μουτράκια,μαλλί μαύρο ίσιο και βυζάκι φυσικό κάπου στο 2,5.Στο σωματάκι της υπάρχουν τα λεγόμενα πιασιματάκια απο το στήθος και κάτω, αλλά το δέρμα της πολύ απαλό και σφιχτό.Πέρασμα στο δωμάτιο με πενηντάρικο για το απλό πρόγραμμα (γιατί την φανταζόμουν λίγο πιο στεγνή και με χάλασε λίγο).Πετσετούλα προσώπου μόνο, με την οποία αναγκαστικά σκουπίστηκα μετά το ντουζάκι και είσοδο της Έλλης.Πίπα πεντάλεπτη,γλύψιμο μπάλες,ψιλοισπανική και μετά ανέβασμα απο πάνω και χούφτωμα στα βυζιά.Αλλαγή στα τέσσερα και ντάπα-ντούπα μέχρι να έρθει το τέλος.Ντύσιμο άμεσα της νεαράς,αντίο και δρόμο.Ούτε "γειά" δεν πρόλαβα να της πώ καλά-καλά και να σημειωθεί ότι ήμουν ο μοναδικός πελάτης(κουδούνι δεν χτύπησε όση ώρα ήμουν μέσα).Anyway,πείραμα έκανα πάλι και δεν πέτυχε,ίσως γιατί εμφανιακά δεν ήταν αυτό που είχα στο μυαλό μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
158
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού