Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580451
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά που πήγα στο συγκεκριμένο μαγαζί.Είναι απέναντι από τα Praktiker στην Πειραιώς.Το παρκάρισμα ήταν εύκολο καθώς υπάρχει αρκετός χώρος.Δεν μου άρεσε όμως το σαντουιτσάδικο που είναι ακριβώς απέναντι,καθώς είσαι σε κοινή θέα όταν θες διακριτικότητα.Ο χώρος είναι στον πρώτο όροφο παλαιού σπιτιού.Λιτό εσωτερικά,με έναν ψύκτη και 2 δωμάτια,αν δεν κάνω λάθος.Τίποτα ιδιαίτερο.Στα πλην,έπαιζε και στην υποδοχή και στο δωμάτιο κάτι ενοχλητικές τσόντες.Το δωμάτιο ήταν καθαρό,με ντουζιέρα και καθαρές,σφραγισμένες πετσέτες.Η τσατσά,μεσήλικη αλλοδαπή ήταν ευγενική.
Η Λίλη,ήταν για τα γούστα μου εξαιρετική εμφανισιακά.Καλό σώμα,σφιχτό,γυμνασμένο.Αρκετά ψηλή,κοντά στο 177cm με πολύ όμορφο Γερμανικό πρόσωπο.Θύμιζε απίστευτα,τον πρώτο μου έρωτα,μια πρώην μου Γερμανίδα σε όλα,σε τέτοιο βαθμό που αν δεν της είχα μιλήσει μια ώρα νωρίτερα θα νόμιζα πως ήταν αυτή.Στο πλην ήταν τα 2 τατουάζ,αλλά δεν ήταν απαγορευτικά.
Στο δωμάτιο η Λίλη ήταν ευγενική.Ελαφρά κουβέντα,με ευχάριστη έκπληξη για αυτήν αν της μιλήσεις στα Γερμανικά και μετά πίπα.Δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο αλλά μετά ξεκινούν τα ωραία.Δεν βιάζεται καθόλου και δεν είχε πρόβλημα για στάσεις.Στην αρχή προσπάθησε να δώσει η ίδια τον ρυθμό στην επιλογή των στάσεων αλλά τον επέβαλα εγώ.Έχει καλή συμμετοχή,δεν κάνει ψεύτικα βογγητά και δέχεται και σφυροκόπημα.Με το πέρας,πάλι μικρή κουβέντα και έξοδο.Το ευχαριστήθηκα πολύ πάντως και σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού