Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 174050
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου εμπειρία με την Αφροδίτη και πρώτη φορά στο συγκεκριμένο μαγαζί στην Θεσσαλονίκη μιάς και είμαι απ'την επαρχία.Μπαίνοντας ευγενικό καλωσόρισμα απ'την τσατσά.Περιμένω γύρω στα 20 λεπτά και μπαίνω με το απλό πρόγραμμα των 40 ευρώ.Έρχεται η πολυφημισμένη Αφροδίτη πολύ ευγενική και 2-3 κουβέντες πριν αρχίσουμε.Για όσους δεν γνωρίζουν η Αφροδίτη είναι μια ξανθιά κουκλάρα με τέλειο σώμα(πολύ καλό κωλαράκι και μέτριο καλοσχηματισμένο βυζί),ωραίο πρόσωπο,ύψος γύρω στο 1,70-1,75 και 27 ετών.Γδυνόμαστε και ξεκινάμε.Αρχίζει με καυλωτικά χαδάκια σε όλο το σώμα.Στη συνέχεια περνάει την καπότα με μαεστρία και η πίπα της ήταν από άλλον πλανήτη σε καυλώνει μονομιάς.Ακόμα προσφέρει ισπανικό αμέσως μετά την πίπα που όπως είπα και πριν ήταν μοναδική.Ανεβαίνει πάνω μου δυναμικά και ξέρει να ελέγχει όπως πρέπει τον ρυθμό μετά την πάω στα 4 όπου ένιωσα δυνατές συγκινήσεις Γλώσσα.Αμέσως μετά ιεραποστολικό και τέλειωσα με cowgirl όπου ήταν φοβερή!Με αποχαιρέτησε με 2-3 κουβέντες και αστειάκια.Πολύ ευγενική και πολύ ζεστή σε όλα,δικαίως υπάρχουν τόσες κριτικές που γράφουν τα καλύτερα για την συγκεκριμένη κοπέλα.
Το σύστημα δεν μου επιτρέπει να βάλω τις top βαθμολογίες διαφορετικά θα της έβαζα 10αρια.Η αποψή μου;Όποιος έχει χρόνο και χρήμα επιβάλλεται να την επισκεφθεί θα περάσει υπέροχα!

Καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
RevoXXX
Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
814
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού