Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο Alien girls έχω έρθει κι άλλες φορές αλλα ποτέ δεν είχα η δεν με ειχαν καταφέρει να περάσω μέσα.Κυρια αιτία ηταν τα βιαστικά και αδιάφορα σαλοναρίσματα από ορισμένα κοριτσια καθως και το ότι έλειπε αυτο το κατι που θα με τραβούσε μέσα είτε στην εμφάνιση είτε στην συμπεριφορά.Την διαφορά αυτήξν την φορά έκανε η Γιασμιν.Προκειται για ένα γλυκό πολυ καθημερινό κοριτσι,μελαχρινό γυρω στα 23 ,λεπτο με φυσικό σωμα,κανονικό νεανικό στήθος συμπαθητικό πρόσωπο και γενικότερα μία εμφάνιση που σε καμμία περίπτωση δεν προσδιορίζει την δουλειά που κάνει.Η καταγωγή που δηλώνει μάλλον δεν πάιζει, πίο πολύ σε Γεωργία ,Αρμενία πλησιάζει χωρίς φυσικά να εχω κανένα θέμα.Στό σαλόνι έρχεται προσχαρη χαμογελαστή με μια γλύκα και νομίζω οτι αυτό είναι που σε κερδίζει περισσότερο Στο δωμάτιο έρχεται με την ιδια ακριβώς διάθεση .Ξεκινάει με πολλά προκαταρκτικά φιλιά χάδια παντού ,είναι δεκτική καταλαβάινει τι σε φτιάχνει και ακολουθεί.Δεν παραπονείται για κάτι πάντα σε λογικά πλαίσια και το προσπαθεί το θέμ§.Στο στοματικό ειναι καλή χωρίς ομως κατι το συνταρακτικό.Καλή αίσθηση οταν εισαι μέσα της .καλή συμμετοχη ενώ στην τελικη προσπάθεια αντέχει το σφυροκόπημα .Επίσης από καθαρίοτητα άψογη.Στα μειονεκτήματα της συνeδρίας tο μηδενικό social time μετα. (εξαφανίσθηκε πάντα με ευγένεια).
Η Γιασμίν είναι εγγύηση γιά ένα ευχαριστο γλυκό σεξάκι. όπως θα έκανες με μια φίλη σου αλλά οχι κάτι παραπάνω .Δεν συνίσταται ούτε γιά κορυφαίες PSE καταστάσεις αλλά ουτε και για πάγωμα χρόνου με ατελείωτο GFE.Η συμπεριφορά της ειναι αυτη που κάνει την διαφορά.Αν δεν έχεις απαιτήσεις ανω του μεσου όρου σίγουρα περνάς καλά
Λιγα λόγια για το χωρο.βρισκεται στην παροδο της εθνικής πανω στην γεφυρα για Ν Φιλαδελεφεια.Ευκολα προσβάσιμος με ευκολο παρκιγκ στα γυρω στενα
Εσωτερικά πρόκειται γιά κλασσικό στουντιοχώρο με μικρό σαλόνι ,κανονικού μεγέθους καθαρό δωμάτιο που διαΘετει ντουσιέρα ,πετσέτα μη σφραγισμένη και τηλεόραση με εκπαιδευτικό πρόγραμμα
Απουσιάζουν τα πασούμια μίας η γενικής χρήσης καθώς και ο νιπτηρας
Η υπηρεσία ευγενέστατη κερναει λικεράκι η νερό στο σαλόνι.Για πωλήσεις ισως δεν κάνει αλλά σε σκλαβώνει κι αυτη με την συμπεριφορά της
Μάλλον θα ξαναεπισκευτω την Γιασμίν αν έχω την ιδια χαλαρή διάθεση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού