Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 236 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
μεταμεσονυχτια επισκεψη για πρωτη φορα στο εν λογω στουντιακι ορμωμενος απο μεγαλο οιστροΕμμμμ να γνωρισω την περιφημη ανιτα...παρκινγκ ανετοτατο(για αυτο κ το δεκαρι) και εισοδος σε ενα χωρο απο τον οποιο πραγματικα εντυπωσιαστηκα.τεραστιο σαλονι και κρεβατοκαμμαρες,επιπλαρες,καναπεδαρες κρεβαταρες και γενικα ολα τα -αρες!Μεγάλο χαμόγελο ευγενικη η τσατσα βαλθηκε να μου προσφερει οτι ειχε στο μπαρ!Γλώσσα στην αρχη μου παρουσιαζει την πρωτη κοπελα(μονικα αν θυμαμαι καλα) εκ ρωσιας η οποια ηταν οντως πολυ ομορφη αλλα ο κυριος στοχος μου ηταν ηδη στο δωματιο με αλλον συναγωνιστη και εδινε ρεσιταλ κραυγων και στεναγμων σε βαθμο που να εχουν ανορθωσει τον mister Money Mouth ....μεα απο λιγο βγαινει κ η ανιτα,εμφανως καταπονημενη, αλλα με χαμογελο στα χειλη πολλα υποσχομενο και με ναζι του στυλ''μην ανησυχεις,δεν θα γλιτωσεις ουτε κ συ!''...καταθεση το 50αρακι για απλο προγραμμα(γιατι καλε τσατσα 70 για μασαζ?μας ρωτατε πως τα βγαζουμε?Χμμμ; )και εισοδος στο δωματιο απο το οποιο μου εκανε εμφανως εντυπωση ο τεραστιος καθρεφτης που καλυπτει τον ενα τοιχο εξολοκληρου αλλα δεν μπορεις δεις τιποτα απο οσα κανεις στο κρεβατι παρα μονο αν το κανεις στο πατωμα διοτι το δωματιο εχει ενα περιεργο σχημα πολυγωνου!!Εμμμμ δεν μπορω να αφησω ασχολιαστο κ το γεγονος οτι υπηρχαν σφραγισμενες παντοφλες κ πετσετες, μαντηλακια,σαμπουαν σαπουνι υγρο στο ντουζ κτλ,ολα τακτοποιημενα κ στη θεση τους...τωρα οσον αφορα την πανεμορφη ανιτα,με υποδεχτηκε με φιλια και χαδια σε ολο μου το σωμα και κατοπιν τρομερη περιποιηση στα μπ@%@κια,υγρη π@@πα και σιγουρα αποτελει απο τα συν της σε αυτο τον τομεα καθως διαθετει ενισχυμενες χειλαρες(εχει πεσει ενεσουλα προφανως)γλυψιμο εκ μερους μου το υπεροχο σιλικονατο στηθος της με τις ρωγες της μεγεθους 45αρας προκας Γλώσσα και κατοπιν ξεκινημα με ιεραποστολικο και μετα απο εναλλαγη αρκετων στασεων καταθεση αυτη στα τεσσερα με σκοπο να απολαυσω τη θεα του υπεροχου κ σφριγηλου κωλου της...λιγη κουβεντουλα κατοπιν καθως εδειχνε απο την αρχη οτι δεν ειχε σταση ξεπετας απεναντι μου (ουτε κατα τη διαρκεια της συνευρεσης βεβαια) και αποχαιρετιστηριο φιλι στο τελος...η επισκεψη στον συγκεκριμενο χωρο με δυο λογια λοιπον οφειλω να ομολογησω οτι μου αφησε θετικες εντυπωσεις και το κοστος/αποδοση αρκετα συμφερον εν τελει.νομιζω οτι θα ξανατιμησω τον ιδιο στουντιο καθως κτην κοπελα.φιλακια πολλα ανιτα να εισαι καλα κ θα τα ξαναπουμε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού