Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580451
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
απογευματακι σαββατου βαριομουν τρελα και ο δρομος με εφερε στο εν λογο studio.πολυ καθαρος χωρος η τσατσα λιγο βαριεστιμενη αλλα αυδιαθετη ανετο παρκινγκ .στην υποδοχη μου λεει εχουμε την κοπελα delia h relia δεν θυμαμαι..σκαει μυτη στο σαλονι κοντη 1,63 το πολυ σπαστο μαλλι ρουμανια η καταγωγη..ταττοο στα ποδια..τουμπανο κωλος και βυζους silicone που δεν αφηνει να αγγιξεις..χαμογελαει και ολα κομπλε λεω.παιρνω το απλο program και μπαινω στο δωματιο.πεντακαθαρο. και μετα απο λιγο μπαινει και η κοπελα..προκαταρτικα χαδια και γαργαλιμα στα μπαλακια μεχρι να σηκωθει ελαφρα φιλια στο στηθος βαζει καποτα και μου κανει μια πιπα αλλο πραγμα..η μανταμ ξερει την δουλεια της πιπας..γυρναει ωστε να βλεπω την τρελη κωλαρα της..κριμα που δεν τον δινει..και μου τον ρουφαει ολο χωρις χερια μεχρι το λαριγγι..ενιωθα τα σαλια της να κυλανε στα μπαλακια μου ενω ο πουτσος ηταν πετρα..αλλαγες στασεων χωρις υφακια που εχω δει σε αλλα studio και τελειωσα στα τεσσερα βλεπωντας την κωλαρα της..η κοπελα ηταν πολυ ευδιαθετη χαρμοσυνη δεν λεει οχι και κοιταει να περασεις ομορφα..το τιμαει το 50ικο.αυτα παιδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντέλια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού