Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο μαγαζί της Αντιοχείας 64 αφού πρώτα τσέκαρα ότι έχει βάρδια η Γιασμίν. Μετά από τόσες καταθέσεις συναγωνιστών, είχε μπεί στα τοπ της λίστας!

Ευγενική τσατσά με σπαστά Ελληνικά, χώρος αρκετά ποιό σκοτεινός από το μέσο όρο αλλά το μαγαζί καθαρό και περιποιημένο - λίγα μικρό το δωμάτιο (μετά το Studio 12 όλα είναι πολύύ μικρά!!). Η τσατσά άρχισε την παρουσίαση για το μενού προγραμμάτων αλλά γενικά χρειαζόνταν υπότιτλοι και έπειδή ήξερα γιατί είχα πάει, πήρα το απλό με μασάζ - για χαλάρωση λόγω δύσκολης μέρας. Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα και πολλά από το μασάζ γιατί εκεί πας για πήδημα και όχι για εντριβές Χμμμ;

Ντουσάκι στο δωμάτιο και μπαίνει η Γιασμίν: Ότι έχουν γράψει για τη Γιασμίν είναι αλήθεια, δέρμα απαλό, βυζάκι 2.5άρι, κωλαράκι reef (αυτό το διάβασα από τον mysterious και μου άρεσε) αναλογίες τέλειες, μουτράκι γλυκό. Μου είπε και μένα ότι είναι από Αυστραλία αλλά μεταξύ μας μάλλον δεν ξέρει καν που είναι Γλώσσα, Ανατολικό - Νοτιο Ανατολικό μπλοκ την έκοψα, από Λευκορωσία μέχρι Αζερμπαϊτζάν.

Αλλά δεν έχει σημασία γιατί όταν ξεκινήσει χάδια, φιλιά, γλυψίματα παντού, γλύψιμο @@ και την βαθιά, υγρή και παιχνιδιάρικη πίπα της, τότε λες ζήτω η παγκοσμιοποίηση! Με κλίση προς GFE, δεκτική σε όλα - δάχτυλα παντού, πλήρη συμμετοχή, άπαιχτη. Τελείωμα στα 4 με άψογη θέα! Και το κλου της επίσκεψης ήταν το μασάζ στο τέλος.. 10' μασάζ με λάδι χαλαρωτικό από τα καλύτερα που έχω κάνει

Τι να πεις για τη Γιασμίν? Θα ξαναπάρω σύντομα Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
30
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2012
Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1