Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από καιρό είπα να πάω να πάω προς γκάζι πλευρά να δω τι παίζει. Είχα ενημερωθεί για τις βάρδιες και (πάντα) έχοντας δει και κάποια σχόλια 'παλιών' μελών είχα προγραμματίσει να πάω Μ.Αλεξάνδρου όπου θα ήταν Τζοβάνα και Τζένη και Κ80 όπου θα ήταν Σόνια και Κλαούντια. Μ.Αλεξάνδρου δεν κάνανε την τιμή νανοίξουν και πήγα Κ80. Βγαίνει η Κλαούντια (ξανθιά αδυνατούλα και τσακπίνα) και η τσατσά μου είπε να περιμένω να δω και την Σόνια που ήταν στο Δωμάτιο. Ήθελα να τη δω γιατί είχε θετικά σχόλια από τον παλιό CHEYENNE. Βγαίνει μετά από λίγο πράγματι πολύ δυνατό μελαχρινό εργαλείο αλλά μπήκα στο δίλημα Κλαούντια ή Σόνια... Το είδε αυτό η συμπαθέστατη και ευγενική τσατσά και μου λέει πάρε και τις 2 με 100 ευρά. Σκέφτομαι μεγάλο το ρίσκο δεν τις ξέρω και τις 2 ας πάρω μόνο την Σόνια. Μπαίνοντας στο δωμάτιο η Σόνια μόλις είχα τελειώσει το ντους μου κάνει κάνω ωραίο δίδυμο με την Κλαούντια κρίμα. Λέω δεν γαμιέται θα τις πάρω και τις 2. Η εμπειρία ήταν μοναδική τι λεσβιακά τι τι τι.... Με 2 φοβερά σώματα δίπλα μου είχα απογειωθεί με φοβερές κ@λάρες. Έμαθα ότι είναι και φίλες και τελικά άξιζε το ρίσκο, είχαν χημεία. Βέβαια φάνηκε λίγο πιο έμπειρη η Σόνια αλλά και η Κλαούντια σε πήγε πίσω. Εν ολίγης το μισάωρο που πέρασε ήταν πολύ ικανοποιητικό. Μια πολύ ωραία εμπειρία με πολύ ωραίες κοπέλες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Κλαούντια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
1.352
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2012
Χαιρομαι που τα σχολια μου σε βοηθησαν.
Το μονο σιγουρο ηταν πως οι κοπελες "ταιραζουν" πόυ μεταξυ τους, μιας και εχουν μεγαλη προυπηρεσια στο Amnezia αφου μεχρι προτινος εργαζονταν και οι δυο εκει.
Η Κλαουντια με το ιδιο ονομα και η Σονια σαν Χριστινα Μεγάλο χαμόγελο
15 Μαρτίου, 2012
Πεσασαμε χθες απο κει...
Μεσα δεν ξερω πως ειναι αλλα κανουν πολυ καλο σαλοναρισμα...
Αν εχεις μαζι σου χρηματα, δυσκολα φευγεις Μεγάλο χαμόγελο
C
COBRA1986
15 Μαρτίου, 2012
cheynne βοηθάς ειδικά με τις ενημερώσεις νασαι καλά.
15 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Bmw χθες ειδατε Τζοβαννα και κλαουντια.
Οχι Σονια και Κλαουντια........

Και εσυ να εισαι καλα pol85
16 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι σωστα.. Money Mouth
C
COBRA1986
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5