Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831743
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Δέσποινα είναι ο ορισμός αυτού που ονομάζουμε "καυλετάκι". Λαχταριστό Πιπινακι με πολύ απαλή και τρυφερή επιδερμίδα και ένα λαιμουδάκι για δάγκωμα. Οι φωτογραφίες του σαιτ είναι αξιόπιστες. Ανέβηκα λοιπόν στο δωμάτιο 3 αφού προηγουμένως η υπηρεσία μου πρόσφερε καφέ. Πρόγραμμα απλό. Τα του δωματίου γνωστά και χιλιοειπωμένα. Προσωπικά το θεωρώ το πιο πλήρες δωμάτιο που έχω δει σε στούντιο , δεδομένου ότι εκτός των άλλων διαθέτει και δική του τουαλέτα. Είχα ήδη κάνει ντους όταν μπήκε μέσα το κορίτσι. Είπαμε δυο κουβέντες και ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά. Πολλά φιλιά και χάδια με ιδιαίτερη έμφαση από την πλευρά μου στον υπέροχο λαιμό της. Όμως ούτε τα στήθη της έμειναν παραπονεμένα. Από την πλευρά της είχαμε παρόμοια συμμετοχή που κατέληξε σε απολαυστικό καραμέλωμα της επίμαχης περιοχής. Η ανύψωση του πυραύλου έγινε και τότε μου φόρεσε το προφυλακτικό και ξεκίνησε το στοματικό. Με έγλειψε με επιμέλεια ,με τέχνη και υπομονή πότε με χρήση χεριού πότε χωρίς χέρια. Ταυτόχρονα δεχόταν αδιαμαρτύρητα τα χάδια μου στο νινακι της. Μ' αυτά και μ' αυτά έγινα τούμπανο. Έτσι ήρθε η ώρα του σεξ. Εκεί αλλάξαμε δυο στάσεις. Πρώτα cow girl και στη συνέχεια ιεραποστολικό. Και οι δυο στάσεις κράτησαν αρκετά λεπτά όμως οι κούραση και οι πολλές καταθέσεις των τελευταίων ημερών δυσκολευαν το τελείωμα μου. Τότε το βγάζω έξω και αποφασίζω να τελειώσω χειροκίνητα. Το κορίτσι δεν έμεινε απάθες αλλά με βοήθησε χαιδευοντάς μου τα @@ και με γλειψιματακια στη βάση και τον κορμό του πέους. Έτσι μετά από λίγα λεπτά φυσιολογικά ήρθε το τέλος. Δεν έχω κανένα παράπονο από την κοπέλα. Η συμπεριφορά και συμμετοχή της ήταν άψογα. Τιμάει τα λεφτά της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
12
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδή δίνω μεγάλη βάση στην εμφάνιση οι επόμενες συναντήσεις ήταν απρογραμμάτιστες αφού οι κοπέλες για τις οποίες πήγα δεν με ικανοποιούσαν από εμφάνιση και αντί να φύγω προτίμησα την Δέσποινα που οπτικά με φτιάχνει.Γλώσσα Το επίθετο "εμπαθής" χρησιμοποιήθηκε σαν απάντηση στο ρήμα "λύσσαξες" που χρησιμοποίησε η Δέσποινα.
Έχεις δίκιο για το ότι δεν έγραψα,θα γράψω κάτι λοιπόν.Κουλ Αλλά για το πετάγομαι που είπες... γιατί να μην πεταχτώ, εδώ πετάγονται οι ιερόδουλες με σχόλια που δεν βοηθούν την ενημέρωση και δεν είδα να γράψεις τίποτα!
C
Cr9
29 Φεβρουαρίου, 2012
despinara εσύ και οι φίλες σου να μάθετε να διαβάζετε τα σχόλια χωρίς να απαντάτε.
Δεν θα ζητήσουμε τη γνώμη σας για το αν σας γουστάρουμε.Πολύ πάει να τολμάτε να μπαίνετε εδώ μέσα και να μάς ζητάτε εξηγήσεις.
29 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωπα ρε μεγαλε.....
σωπα ρε μαγκα....
πολυ αντρας μας το παιζεις πισω απο το pc σου....

και ποιος εισαι εσυ που θα μας απαγορευσεις να μιλαμε?
τι λεει ρε ο ανθρωπος?
θα απανταμε οποτε γουσταρουμε....καταλαβες?
εδω μεσα ειμαι εγω και οι φιλες μου που πρεπει να μιλαμε, και εσυ ερχεσαι τελευταιος....καταλεβες?
29 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αγορακι μου δεν μπορω να καταλαβω αυτα που λες.....

χουντα εχουμε και δεν μπορουμε να λεμε την αποψη μας?????Χμμμ;Χμμμ;

αν και αμφιβαλλω αν ξερεις τι παει να πει η χουντα......
29 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Cr9, καλώς η κακώς ο καθένας μπορει να μπει και να γράψει την γνώμη του εδώ, αλλα το να πετάγεσαι χωρίς να υπάρχει κριτική για να ξέρουμε τι έγινε είναι κολωτουμπισμός. Επιπλέον όσον αφορά το σχόλιο που έγραψες πρίν, νομίζω οτι ξέρεις τι εστί "ξεπέτα" και πότε μια κοπελούδα είναι "ξεπέτα"; Πάντως το να φευγει σφαίρα μετα την ολοκλήρωση σίγουρα δεν την κάνει "ξεπέτα". Αντίθετα δείχνει οτι προτιμάει να διατηρεί τυπικές σχέσεις με τον πελάτη, πράγμα δικαίωμα της. Το να κάθεται μια κοπέλα για ζουζούνισμα, είναι θέμα χαρακτήρα, προσωπικότητας και φυσικά πελάτη και δεν αρέσει φυσικά σε όλους. Κουλ
01 Μαρτίου, 2012
Ένα σύντομο σχόλια αναφορικά με το αν "δικαιουνται" τα κορίτσια να γράφουν εδώ ή όχι. Καλύτερα δεν είναι να έχουν και τα κορίτσια "ζωντανη" παρουσία στο φόρουμ παρά να είμαστε αρχιδόκαμπος; Εγώ προσώπικα θα προτιμούσα μεγαλύτερη συμμετοχή τους και όχι μόνο για να απαντήσουν σε δυσμενή κριτική.
01 Μαρτίου, 2012
Δεσποινάρα και Κελλάρα άποψη θα έχετε στο κρεββάτι.Γι αυτό σάς πληρώνουμε.
02 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πληρωνεις κατι !!! για να παρεις κατι!!!! δεν δινεις χρηματα τζαμπα δεν τους κανεις χαρη.. απαγορευεις την γνωμη των κοριτσιων που το βρηκες γραμμενο αυτο ?? δηλαδη να τις περναει απο πριονοκορδελα ο καθενας και να μην μιλανε ,ρε οι γυναικες θελουν ωραιο τροπο και σεβασμο ,στο κρεββατι βγαλε τα χουγια και τα βιτσια σου , αλλα μετα κυριλε....και εσυ cR9 (oronaldo 1 xρυση μπαλλα ο ,Messi 3 xρυσες οχι τα χαζα του facebook) κερδισε με τον τροπο σου την παραμονη της κοπελας μετα η διαλλεξε ωρες με λιγοτερη κυκλοφορια..
02 Μαρτίου, 2012
caracortado εισαι μελος στην χρυση αυγη?
02 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

caracortado? εμένα μου θυμίζει χαρακτήρα στην ταινία Κίκα του Αλμοδοβάρ... Σπασίκλας
29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3