Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831740
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ενάμιση μήνα άσφαιρος, διάστημα οριακό για 'μένα και την Παρασκευή 10 Φλεβάρη λίγο πριν την έναρξη της εξεταστικής - καλογερικής και μετά από ένα βράδυ στον Πλούταρχο αποφάσισα να κάνω την καθιερωμένη μου επίσκεψη στο πολυαγαπημένο 104 γύρω στις 3:00 με πρόθεση να δοκιμάσω τη Νεφέλη. Παρ' ότι η συγκεκριμένη κοπέλα έχει σωματότυπο που γενικά δεν είναι του γούστου μου (μικρόσωμη, με μικρό στήθος κ.τ.λπ.) δύο λόγοι με είχαν κάνει να αποφασίσω να την επισκεφτώ πριν ακόμα λείψει για ένα μεγάλο διάστημα προσφάτως απ' το studio: Πρώτον το γεγονός ότι όσο είχαμε μιλήσει κανα δυο φορές που την είχα πετύχει στο studio σε βάρδια σε επισκέψεις μου σε άλλες κοπέλες μου είχε φανεί μαγκάκι και πολύ ξηγημένη κοπελίτσα και δεύτερον επειδή σε φωτογραφίες της που είχαν αναρτηθεί στο site του studio είχα διαπιστώσει ότι ήταν προικισμένη με μία εξαιρετική... πίσω όψη και είναι γνωστή η αδυναμία μου σ' αυτήΧαμόγελο Parking τσακ μπαμ λοιπόν την ώρα της επίσκεψης στη... μεταμεσονύχτια θέση μου (έξω απ' το supermarket) και είσοδος στο 104 όπου περίμενε ένας ακόμη συναγωνιστής για άλλη κοπέλα. Στην υπηρεσία η κυρία Μαρία η οποία όπως πάντα ευγενέστατη με ρώτησε αν επιθυμώ ποτό, μόλις της είπα και το όνομά μου κατάλαβε για ποια κοπέλα είχα πάει εφ' όσον είχα ενημερώσει από πριν και αφού πλήρωσα για full πρόγραμμα μου είπε όποτε θέλω να ανέβω στο δωμάτιο 3. Μετά από μια χαιρετούρα, αγκαλιές και τα γνωστά φιλιά με την Αμάντα που ήταν επίσης υπηρεσία εκείνη την ώρα (η Δέσποινα που ήταν επίσης στη βάρδια είχε πελάτη και η Νεφέλη δεν εμφανίστηκε αλλά δε μ' ένοιαξε γιατί ήμουν ούτως ή άλλως αποφασισμένος να περάσω στο δωμάτιο μαζί της) ανέβηκα στο όπως πάντα πεντακάθαρο δωμάτιο 3. Μετά από αρκετή ώρα ανέβηκε στο δωμάτιο η Νεφέλη η οποία μπήκε χαρούμενη και τραγουδώντας στο δωμάτιο. Δήλωσε ότι με θυμόταν, της εξήγησα εγώ ότι ανυπομονούσα να την επισκεφτώ και την περίμενα 3 μήνες να επιστρέψει κ.τ.λπ. Μια περιγραφή για όσους δεν τη γνωρίζουν: Αρκετά μικρόσωμη με μαύρο μαλλί, συμπαθητικό προσωπάκι, μικροσκοπικό στήθος και φοβερό σωματάκι με μεγάλο ατού τον κώλο της ο οποίος ειδικά τώρα που έχει πάρει και κάποια κιλάκια παραπάνω είναι ένα χάρμα οφθαλμών που η θέα του και μόνο σου ξυπνάει άγριες διαθέσεις. Επίσης χαρακτηριστικό της η βραχνή φωνούλα της. Ξεκινάμε λοιπόν με κουβεντούλα και παιχνίδια στο κρεβάτι, απογοήτευση ήταν για 'μένα το γεγονός ότι διακριτικά μου έδωσε να καταλάβω πως δε δίνει γλωσσόφιλα. Ξεκινάω λοιπόν το αγαπημένο μου παιχνίδι με τη γλώσσα στο υπόλοιπο κορμί της καταλήγοντας στο καθαρό μουνάκι της όπου αφού την έγλειψα για αρκετή ώρα της ζήτησα να γυρίσει στα 4 για να τη γλείψω και στο γκρόβερ της ενώ παράλληλα τη χούφτωνα και της έριχνα ελαφριά σκαμπίλια στα κωλομέρια της. Γενικά και μόνο η θέα του κώλου της με είχε τρελάνει, είναι ένας απ' τους πιο καλοσχηματισμένους που έχω δει. Στη συνέχεια και ενώ μου είχε γίνει ήδη πύραυλος πλην όμως δεν είχα βγάλει το σλιπάκι, άφησα το Νεφελάκι να το κάνει η οποία στη θέα του... εργαλείου άρχισε να τσιρίζει με ευχαρίστηση και το έκανε μια χαψιά άνευ προφυλακτικούΧαμόγελο Ακολούθησε μια επιθετική πλην όμως μάλλον μέτρια πίπα από μεριάς της με επίθεση και στα μπαλάκιαΧαμόγελο Συνέχεια με 69 για να βλέπω το υπέροχο κωλαράκι της, γλείψιμο ξανά και δάχτυλα στο μουνάκι και στο κωλαράκι της γυμνά στην αρχή και μετά από διακριτική διαμαρτυρία της με καπότα. Η κάβλα ήταν ήδη στα ύψη οπότε περάσαμε στο σκληρό ροκ πρώτα με ιεραποστολικό στο οποίο ανταποκρίθηκε εξαιρετικά, μετά με τη Νεφέλη από πάνω πρώτα γυρισμένη μπροστά και μετά πλάτη για να καβλώνω με τη θέα του κώλου της και στη συνέχεια στα 4 με εμένα όρθιο και εκείνη με λυγισμένα τα γόνατα στο κρεβάτι. Αυτό που με χάλασε στη συγκεκριμένη στάση είναι ότι πλάγιαζε επίτηδες το κορμί της για να εμποδίσει τη βαθιά διείσδυση από μεριάς μου πράγμα αρκετά ενοχλητικό καθώς ώρα πολλή περίμενα να τη γυρίσω σ' αυτήν τη στάση. Παρ' όλ' αυτά και μόνο η θέα της οπίσθιας όψης με κάβλωσε τόσο που παρά τη δυσκολία στη διείσδυση με έφερε στα όριά μου, οπότε για να προλάβω να μην τελειώσω εκεί της ζήτησα να την πάρω απ' τον κώλο. Ευτυχώς με άφησε να το κάνω αυτό ενώ είναι στα 4 (πολλές κοπέλες που δεν αντέχουν το πρωκτικό συνήθως ζητούν να είναι αυτές από πάνω ή ξαπλωμένες ανάσκελα) απλά μου ζήτησε να ανέβω κι εγώ στο κρεβάτι με λυγισμένα τα πόδια. Έτσι έγινε και ακολούθησε πρωκτικό με θύμα το θεσπέσιο κώλο της για αρκετή ώρα με πολλή καλή διείσδυση και αντοχή από μεριάς της όπου κάποια στιγμή μη μπορώντας να αντέξω την κάβλα κατέθεσα μέσα της με ανακούφιση. Σημειωτέον γενικά μου αρέσει να τελειώνω χωρίς καπότα πάνω στο στήθος ή στον κώλο της εκάστοτε κοπέλας, στην προκειμένη περίπτωση δεν άντεξα (αυτό μου είχε συμβεί μέχρι τώρα στο συγκεκριμένο studio μόνο με την Αναστασία πάλι στο πρωκτικό). Μετά απ' την κατάθεση ντυθήκαμε, χαιρετιστήκαμε και η Νεφέλη κατέβηκε για ντουζ στον κάτω όροφο. Μετά από λίγο κατέβηκα κι εγώ όπου ακολούθησε ένα ωραιότατο ξενύχτι με Αμάντα και Δέσποινα (με την οποία δεν είχα γνωριστεί και μου έκανε πολλή καλή εντύπωση) μέχρι τις 6:30 το πρωί και πολλές βότκεςΧαμόγελο Συμπερασματικά η εμπειρία μου με τη Νεφέλη χαρακτηρίζεται θετική και όχι εξαιρετική μόνο και μόνο επειδή μου έδωσε την εντύπωση κοπέλας η οποία είναι μεν άψογη επαγγελματίας και πρόθυμη, πλην όμως είναι κάπως συντηρητική σε σχέση με άλλες κοπέλες του studio (π.χ. Ελένη) βάζοντας κάποια όρια στη συνέυρεσή της με τον πελάτη πράγμα το οποίο φαίνεται. Επιπλέον επιδέχεται μικρής βελτίωσης σε ορισμένα θέματα όπως είναι π.χ. το στοματικό. Φυσικά αυτό δε σημαίνει ότι δεν αξίζει οπωσδήποτε να την επισκεφτεί κάποιος για μία ή περισσότερες φορές αν μείνει ευχαριστημένος, πράγμα το οποίο θα πράξω κι εγώ στο μέλλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.964
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2012
δηλαδη οτι φραγκα εδωσες τους τα πηρες πισω σε ποτα...ωραιος..χαχα
22 Φεβρουαρίου, 2012
Αρκετά αντικειμενική κριτική τονίζοντας τόσο τα υπέρ ( μάλλον τα όπισθεν στην προκειμένη περίπτωση !! ) όσο καί τα κατά που χρήζουν βελτίωσης .
22 Φεβρουαρίου, 2012
συμφωνώ απόλυτα. Νεφέλη = girlfriend experiense και πολύ ερωτιάρα
22 Φεβρουαρίου, 2012
Γιατί δεν γράφετε ποτέ, πόσα πληρώσατε;
22 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

500 εβρωΜεγάλο χαμόγελο
22 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

υπάρχει αναλυτικός τιμοκατάλογος στο site. Κουλ
22 Φεβρουαρίου, 2012
ελα ντεΧαμόγελο!!!!!που ξέρεις κάποιοι συνήθως πάνε μόνο σε αυτό το στούντιο και γράφουν μόνο γιαυτό το στούντιο όποτε λέω...ίσως...κάποιες φορές να έχουν και τα τυχερά τους.και δεν αναφέρομαι υποχρεωτικά σε αυτόν που γράφει την κριτική.
O
oliverkan
22 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

λεπτομέρειες........υπολόγιζε 100€ να είσαι μέσα Κουλ
22 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε φίλε γράφω ότι πλήρωσα για full πρόγραμμα... Η τιμή του full προγράμματος είναι σχεδόν ίδια σε όλα τα studio. Αλλά ακόμα κι αν δεν το γνωρίζεις αυτό είναι τόσο απλό να μπεις στο site του studio και να τσεκάρεις. Σίγουρα πιο απλό απ' το να υπαινίσσεσαι ότι επίτηδες αποκρύπτω το ποσό που πλήρωσα.
23 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ελααααα.....πες την αληθεια παλιοπρομοτορα.....20 εβρω εδωσες και μας γαμας στον κωλο σαν τρελοςΘυμός
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2