Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831740
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στο συγκεκριμένο στούντιο παρέα με πολύ καλούς φίλους, συναγωνιστές και λάτρεις του ωραίου φύλου, για να συναντήσω την Αναστασία.Παρόλο που έβρεχε είχε αρκετό κόσμο, οπότε αφού καλησπερίσαμε την ευγενικότατη κυρία επί της υποδοχής, αράξαμε στο όμορφα διακοσμημένο σαλόνι και περίμενα να έρθει η σειρά μου.Εν τω μεταξύ, οι υπόλοιποι της παρέας, όντας πιο παλιοί στο χώρο, συζητούσαν με τις άλλες κοπέλες, είχαν βάρδυα η Δέσποινα κι η Μαρίνα, για να περάσει πιο ευχάριστα η ώρα.
Επειδή ήταν η πρώτη μου επίσκεψη, τα παιδιά μου πρότειναν το δωμάτιο Νο4.Στο οποίο ανέβηκα και περίμενα την όμορφη Αναστασία.Μέχρι να έρθει μπόρεσα να δω τις βιτρίνες με τα σύνεργα του σεξ, στολές, δονητές, χειροπέδες, μαστίγια, το κλουβί κ.α. για όσους έχουν ιδιαίτερα γούστα.Εγώ περιορίστηκα στο μέσα χώρο με το μεγάλο κρεβάτι και τον καθρέπτη στο πλάι, όπου παρέα με την Αναστασία πέρασα πολύ όμορφα.Δε νομίζω, ότι χρειάζεται να κάνω αναλυτική περιγραφή.Όλοι την ξέρετε.Ψηλή, μελαχρινή, αδύνατη, με μικρό αλλά ωραίο στήθος και πολύ ωραίο και σφιχτό κώλο.Οι φωτογραφίες της είναι αληθινές και κατατοπιστικές.
Μόλις ήρθε κι αφού έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις και απαλλαγήκαμε από τα ρούχα μας, ανέλαβε δράση.Πολύ καλά προκαταρκτικά εκ μέρους της με φιλιά στο λαιμό και τους λοβούς των αυτιών μου όπως και ενασχόληση γι'αρκετή ώρα με το στήθος και τις ρόγες μου, τις οποίες ρουφούσε κι έγλειφε.Εγώ φυσικά, δεν έμεινα αμμέτοχος, μόνο να απολαμβάνω τις περιποιήσεις της και να θαυμάζω την κορμάρα της στον καθρέπτη.Την ξάπλωσα απαλά ανάσκελα κι ανέλαβα δράση κι εγώ.Ξεκινώντας από το λαιμό, τους ώμους.Συνεχίζοντας στο στήθος της όπου έμεινα για πολύ ώρα ώρα ρουφώντας και πιπιλίζοντας τις τεράστιες καφέ ρόγες της.Οι οποίες ανταποκρίθηκαν αμέσως στις περιποιήσεις μου κι έμοιαζαν με ώριμες φράουλες, έτοιμες για φάγωμα.Και κατέληξα στο μουνί της με τα μεγάλα και σαρκώδη χείλη της, στα οποία έπεσα με τα μούτρα και δε μπορούσα να ξεκολλήσω.Ήταν πεντακάθαρη και μοσχομυριστή κι ανταποκρινόταν στα παιχνίδια μου με την κλειτορίδα της με καβλιάρικους αναστεναγμούς ευχαρίστησης.Είχα χάσει την επαφή με την πραγματικότητα και θα ήμουν ακόμη εκεί, αν δε με σταματούσε.Μου πέρασε το προφυλακτικό και μου πρόσφερε ένα βαθύ, υγρό και φανταστικό τσιμπούκι, χωρίς να χρησιμοποιεί τα χέρια της και χωρίς να βιάζεται κάνοντάς με κυριολεκτικά πύραυλο.Στο κυρίως πιάτο, στο σεξ, κάναμε τις κλασσικές στάσεις, με την Αναστασία από πάνω, ιεραποστολικό και στα τέσσερα.Η συμμετοχή της πάρα πολύ καλή, σχεδόν τέλεια, με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο.Η καλύτερη όμως ήταν, όταν γύρισε στα τέσσερα.Και λόγω τριβής, αλλά κυρίως λόγω του πανέμορφου θεάματος της κωλάρας της, που είχα μπροστά μου.Την οποία μπορούσα ν'απολαμβάνω και οπτικά αλλά και ταυτόχρονα να χουφτώνω.Έτσι, στα τέσσερα, η σεμνή τελετή έλαβε τέλος.
Μ'ευχαρίστησε, όπως φυσικά έκανα κι εγώ για τις υπηρεσίες της, με δύο φιλιά στα μάγουλα κι έφυγε.Πέρασα πολύ καλά μαζί της, το οποίο ήταν ολοφάνερο στην παρέα μου, όταν κατέβαινα τη σκάλα και σίγουρα θα προσπαθήσω να την ξανασυναντήσω με την πρώτη ευκαιρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2012
Να προσθέσω πως είναι και πολύ καλή κοπέλα, ευχάριστη στη συζήτηση και ευγενικότατη.

Πολύ καλή και κατατοπιστική κριτική.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1